Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Mennyire néznek utána örökbefo...

Mennyire néznek utána örökbefogadási szándéknál az ember kórtörténetének határozathozatal elött?

Figyelt kérdés
14 éve volt egy meggondolatlan cselekedetem, uh 1 hétig pszichiátrián voltam (6 szem nyugtatót vettem be). Komolytalan volt, illetve szánalmas is. Èrdemes bevallani, mert úgyis kiderül vagy jobb elhallgatni és nem bolygatni a témát? Nem szeretném, ha ezen múlna az alkalmasságom.
2020. jan. 7. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Érdemes bevallani. Azzal is az mutatod, hogy túl vagy rajta és tudsz másnak beszélni róla.

Az orvosi kezeléseknek úgyis utána tudnak nézni.

2020. jan. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

Gyanítom még gyerek/szinte gyerek voltál mikor történt. Ha azóta nem volt ilyen problémád, akkor nics miért aggódnod. Rengeteg fiatalnak voltak meggondolatlan hülyeségei, attól még nem lettek rossz szülők.

Szerintem az őszinteség nagyon fontos. Elmondod, hogy mi történt, de azóta semmi hasonló butaságot nem követtél el. Lesz pszichológiai vizsgálat, ott kiderül, hogy ez a régi dolog ellenére megbízható, felelősségteljes felnőtt lettél-e.

2020. jan. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Felesleges bevallani, nem néznek utána
2020. jan. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
23 éves voltam, szóval annyira már nem voltam gyerek. El is felejtettem amúgy, mikor volt a bemutatkozó beszélgetés, csak utána jutott eszembe hazafelé, mikor a férjemmel átbeszéltük az egész beszélgetést. Volt egy durva gyermekkori traumám, amit anno évekre elfelejtettem, és csak tizenévvel később jutott eszembe. Talán hivatkozhatnék arra, hogy ezt is így felejtettem el... Vagy nem tudom. Belepusztulok, ha miattam a férjemnek sem lehet gyereke.
2020. jan. 7. 18:03
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Most már így utólag hülyén jönne ki. Ha kérdezik mond el, de magadtól most már ne hozd fel.
2020. jan. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%
Azzal csökkented az esélyeket, ha elmondod. Valószínűleg így utólag nem tudnád teljesen lazán kezelni a dolgot a pszichológus előtt, és magyarázkodásnak tűnne. Hidd el, jobb ha nem kezdesz bele... Maguktól nem fognak ennek utána nézni.
2020. jan. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végül nem mondtam el… Ès azóta már tanfolyamra is hívtak. :)
2020. jan. 20. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!