Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hüvelyi úton történő szülés...

Hüvelyi úton történő szülés után hány órával tud járni, sétálni és hajolni az ember? Utána azonnal aludni kell?

Figyelt kérdés
2013. aug. 5. 18:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%
Amennyire én tudom,szülés után 2 óráig megfigyelés,utána járhat-kelhet az ember.Miért kellene aludni utána?Olyankor az ember pihenni szokott,és gyönyörködik a babában.
2013. aug. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

2 órás megfigyelés van, utána felkelhetsz, járkálhatsz, bármit csinálhatsz

nem kell aludni

2013. aug. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
2 órás megfigyelés volt a szülőszobán, utána az első gyereket már én toltam át a szobánkba, a másodiknál az apja hozta át én meg sétáltam. Mindkettőnél szülés után alig vártam, hogy zuhanyozni mehessek. Ha akarsz, akkor mindent tudsz csinálni, nem is baj, ha csinálsz, igaz hogy nagyon lassan. Az első szülés után nagyon szenvedtem, a másodiknál a 3 órás gyereket simán ülve szoptattam. Szerencsém volt. Aludni viszont nem tudtam, annyira felpörgetett a szülés.
2013. aug. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Első gyereknél fent kellett maradnom a két órás megfigyelésen még ott el kellett mennem pisilni és lezuhanyozni. Második szülésnél nem volt sok hely, így szülés után nem sokkal már le is kerültem az osztályra, ahol már akkor azt csináltam, amit akartam.
2013. aug. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én éjszaka kezdtem vajúdni, hajnal 3ra lett meg a baba. Azon az éjszakán így semmit nem aludtam, és a szülés is fárasztó volt. Szinte azonnal elaludtam. Reggel már mindenre képes voltam, 7kor hozták be a lányom.
2013. aug. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
nekem mindezek néhány nap múlva mentek csak. Kivéve az alvást, na az azonnal
2013. aug. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
rögtön ment minden, aludni csak 3 nap múlva tudtam
2013. aug. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is egész éjjel vajúdtam reggelre lett meg a lányom, de aludi nem tudtam csak este... engem átvittek a szobámba és a nővér megkért álljak fel és menjünk pisilni, segített mert majdnem elájultam és a pisilés nagyon fájt de sikerült...
2013. aug. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%
Én egy 4 kilós babűt szültem hüvelyi úton. 2 órát ott maradtam a szülőágyon megfigyelésen, közben babáztunk párommal. Nehezemre esett utána a menés, tolókocsival vittek a szobánkba, de szerintem ez attól független volt, hogy bírtam-e menni vagy sem, mert előtte el kellett mennem pisilni magamtól. Viszont napokig fájt felkelnem. Olyan nagy sétákra ne nagyon számíts. A fiam most 4 hetes és már tudok pár km-t menni de a végére már mindenem fáj.
2013. aug. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
a 2 oras megfigyeles utan at toltak a szobaba. a szekbe beleulni / felkelni csak segitseggel tudtam, majd elajultam.rettenetesen szedultem. egesz ejjel vajudtam, 20 orat, delelottre lett meg a fiam. akkor probaltam aludni de nem tudtam, csak este, de akkor is par orat csak. ulni egyaltalan nem tudtam, jarni meg ugy mint aki becsinalt. (bocsanat) banom, h az akkori pingvin jarasomrol nem keszult video :))
2013. aug. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!