Hogy fogadjam el ezt?

Figyelt kérdés

23.éves tudtam meg, hogy az anyám nem is az anyám! Most mindent úgy érzek, hogy elárultak és hogy az életem hazugság volt eddig.


Nem akarom vele lenni és látni sem birom,dúl bennem a harag és a düh.



2020. ápr. 14. 20:02
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
51%
Kérdező, szerintem sehogy... nem tudom, miből gondolja egyetlen szülő is, hogy neki több joga van a gyerekének hazudozni, mint a gyereknek neki... az, aki gátlástalanul hazudik a másiknak, miközben tőle őszinteséget vár el, az szerintem egy aljas ember.
2020. máj. 28. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 Kései Sirató ***** válasza:
33%
Tagadd ki, ha már édesanyádnak nem kellettél, te is legyél bunkó valakivel, ha nem tudod édesanyád felé viszonozni a gonoszságot, legyél az a mostani anyukáddal! (Nem komolyan mondom, hanem, hogy elgondolkozz rajta..)
2020. jún. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
44%
#22, annál nagyobb bunkóság létezik, mint egy családtagunknak évekig a szemébe hazudni? Jó dolog a bűnt relativizálni?
2020. jún. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
39%
Miért lenne hazugság? Egy gyerek ezt nem érti és nem fogja fel... Ahogy látom a kérdező még mindig gyerek és még kellett volna 10 év hogy megtudja... Kérdező jobb lett volna állami gondozottként?
2020. jún. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
64%
Ezt normàlis szülő első perctől a gyerek szintjèn elmondja. Màr par èves gyerek megèrti, hogy ,,nem anya pocakjàban voltàl, hanem egy màsik nènijèben". Ezt elhallgatni aljas hazugsàg. Èpp ezèrt is kell ma màr tanfolyamot vègezni az örökbefogadàshoz, hogy senki se csinàljuon ekkora baklövèst, hogy nem mondja el.
2020. jún. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
44%
" Ahogy látom a kérdező még mindig gyerek és még kellett volna 10 év hogy megtudja..." - aztán miért is? Mert nem úgy reagál, ahogy azt te elvárnád? Pontosan ez a hiba, hogy honnan veszi egyetlen szülő is a bátorságot, hogy ő akarja eldönteni, mikor kell igazat mondania???
2020. jún. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
32%
Fú bárcsak árvaházba nőtt volna fel a kérdező... Néhányszor szétverték volna aztán talán lenne agya...
2020. jún. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
29%

Mintha az anya definicója csak a szülés lenne? Nem hazudott ha az anyádnak tartja magát. Anyad helyett anyad.

Duhonghetsz par napig mert magatol jön, de tudatosan már nem kéne. Mivel ugy cselekedett ahogy a legjobbnak hitte. Régen ez volt a jonak hitt elmelet h nehogy kételkedjen benne hogy szeretik Vagy hogy ne erezze ugy hogy nem tartozik oda stb

2020. jún. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
71%
"Mivel ugy cselekedett ahogy a legjobbnak hitte" - és ez miért jó a Kérdezőnek?
2020. jún. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
27%
Költözz el otthonról és soha többé ne keresd ezeket a gonosz önző undorító némbereket... Pffff tönkre tették az életedet... Felháborító! Megbocsáthatatlan! Azonnal szakíts meg minden kapcsolatot! Borzalom milyen emberek élnek a földön :o !
2020. jún. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!