Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy fogadjam el a terhessegem?

Hogy fogadjam el a terhessegem?

Figyelt kérdés

Akik nem tervezetten estek teherbe, vagy valami oknal fogva nem akartak babat, illetve terhesnek se lenni, hogy lendultek tul ezen?


Mi nem terveztunk 2.babat, de megtartottuk.

Most mar 33hetes leszek vele.

Viszont, nem erzem ugy, hogy szeretnek meg egy gyereket. A terhesseg is mar szo szerint kezd teher lenni...

Felek, h ezt erzi a magzat is, azt, h valojaban nem is akarom ot, nem tudom mi lesz miutan megszuletik...?


Mas is volt hasonlo helyzetben?

Hogy alakultak a dolgok?

Elfogadtatok es szerettetek a babat az elso talalkozastol?


2019. júl. 24. 23:08
 1/1 anonim ***** válasza:
93%
A terhesség alatt én is küzdöttem ezzel, nálunk nem tervezett első baba volt. Stabil, jó párkapcsolatba született jó körülmények közé, nagyon szerettünk volna babát, de borzasztó volt az időzítés. Nem tudtam elfogadni, úgy éreztem, tönkreteszi az életemet, direkt "szivat". Ha az első pillanatokban nem is szállt meg a rózsaszín köd, kellett pár nap, de utolért csakhamar. Itt van ez a kicsike, alig látó bugyor, nem érti, nem fogja fel hogy mi történt vele csak érzi, hogy fenekestül felfordult az egész világa. Nem ért ő sem semmit és őt sem érti senki. Senkire nem számíthat kerek e világon, csak rám. Szépen lassan, napról-napra kialakult, nem adnám ma a világ összes kincséért sem. Ölelem, imádom, bármit megadnék neki és átkozom magam, hogy egyetlen pillanatig megfordult a fejemben hogy nem akarom őt...
2019. júl. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!