Az orvos mennyi ideig tudja megállapítani, hogy mikor szült valaki? Akár vizsgálattal, akár vérvétellel, akármivel?

Figyelt kérdés
Ha én pl.2 hete szültem és elmegyek dokihoz mert nagyon vérzek akkor a doki megmondja h dehát nemrég szültem?Holott lehet épp örökbeadtam,csak nem szeretném világgá kürtölni.Vagy jobb ilyenkor egy idegen dokinak is elmondani az igazat h örökbe adtam?
2020. máj. 5. 14:43
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Két hete szültél... ennyit kell mondani, senki nem fogja forszítozni, hogy megtartottad e vagy sem.
2020. máj. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
25%
Tőlem nem kért zárójelentést a kontrollon és azt mondta nem lehetne megmondani, hogy szültem, ráadásul természetes úton.
2020. máj. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Az összes leleted "fenn van a felhőben" amúgy.
2020. máj. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Azt kétlem hogy fent lenne mert múltkor egy másik kórházban készült leletemet nem tudták megkeresni.
2020. máj. 5. 20:27
 15/22 anonim ***** válasza:
83%

Lehet bénák voltak, nekem pl 2017ig visszamenoleg az összes leletem fent van, ahogy a páromé is például pedig elég isten háta mögötti retro kórházban is voltunk.

Vissza tudja keresni a doki, ha akarja.

2020. máj. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg megvannak a tb alapú vizsgálatok/kezelése ideje/formája, több évre visszamenőleg, de nem minden doki fér hozzá, csak te. Pl a háziorvos nem làthatja a nőgyógyászati rákszűrést, meg ilyesmi. Ezek érzékeny adatok.
2020. máj. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez így van, ezzel a felhő témával ne is riogassuk egymást.

Egy szemészorvos például (legálisan legalábbis) soha nem fog hozzáférni a nőgyógyászati adataimhoz.


Kérdező, ne tagadd le a szülést, mert ha észreveszi, még a végén azt feltételezi, hogy bűncselekmény történt a babával szemben, és hivatalból feljelent.


Én a helyedben egyszerűen közölném, hogy 2 hete szültem, de továbbra is vérzek, mit tegyek?

Ha pedig kérdezget, akkor röviden válaszolhatsz mindenre (nem szoptatok, igen meg tudtam oldani a gyerekmegőrzést stb)


Másfelől sokkal egyszerűbb, tisztább helyzetet jelentene egyetlen mondat : "magánéleti okokból örökbeadás történt, nem szeretnék többet erről beszélni."

Senkinek nem mondhatja el, sem ő, sem az asszisztens. A részletek meg nem tartoznak rá.


Gyors felépülést kívánok, minden szempontból.

2020. máj. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
70%

Engem nyugtalanít ez a kérdés. Miért titkolná valaki a szülést? Az örökbeadás törvényes. És miért kellene orvoshoz menni, ha két hét után még vérzik? Három gyereke van, nyilván tudja, hogy ez normális.


Ha igaz, amit ír.

2020. máj. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Azért a nőgyógyásznak kicsit több köze van a szülésről szóló zárójelentéshez, mint a szemésznek.
2020. máj. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Az lehet hogy az örökbeadás törvényes ,de én nem szeretném világgá kürtölni.Zárójelentéssel megyek,úgy a legegyszerűbb.Csak az meg máshol készült ,nem abban a kórházban.A vérzés pedig úgy gondolom hogy el tudom dönteni hogy normális e vagy nem.És szerintem nem normális.
2020. máj. 7. 00:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!