Az orvos mennyi ideig tudja megállapítani, hogy mikor szült valaki? Akár vizsgálattal, akár vérvétellel, akármivel?

Figyelt kérdés
Ha én pl.2 hete szültem és elmegyek dokihoz mert nagyon vérzek akkor a doki megmondja h dehát nemrég szültem?Holott lehet épp örökbeadtam,csak nem szeretném világgá kürtölni.Vagy jobb ilyenkor egy idegen dokinak is elmondani az igazat h örökbe adtam?
2020. máj. 5. 14:43
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
0%
Semmi sem fog titokban maradni, ha baj van a babával, kifog derülni. Mert mindenki lebukik egy idő után.
2020. máj. 7. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Kései Sirató ***** válasza:
Én 3-4 hétig véreztem nagyon. Talán várj még 1 hetet!De arról a doki nem is fog kéldezni, hogy veled van-e a baba, mert nem érdekli. Mondjad, hogy nem szoptatsz és ennyi.
2020. máj. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!