Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Dolgozik valaki itt a gyàmügyö...

Dolgozik valaki itt a gyàmügyön, mennyi idő lehet ez?

Figyelt kérdés

2 hónapja albérletbe költöztünk, és ezt nem jelentettük a tegyesz felé, az utolsó dobozokat még csak mostpakoltuk át. A héten kaptuk a hívást hogy sikerült, szülők leszünk!

Az ügyintéző nem problémázott rajta, kedves volt, csak új környezet tanulmány kell, amiben úgyszintén segített, mivel ő a korlátozás miatt nem jöhet ki mi fényképeztünk le mindent, megírja a jelentést és 19.-n be is adja.

Azt mondta megpróbálja megsürgetni, de nem tudja mennyi idő.

Esetleg aki jártas mennyi szokott lenni?pár nap? Esetleg hét?

Nagyon bánom utólag hogy nem intéztem el, az ismerkedés emiatt csúszik :(


2021. ápr. 13. 13:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Tessék? Ezt eléggé furcsállom. "ő a korlátozás miatt nem jöhet ki" "már otthon aludhat velünk a pici."

???

2021. máj. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
És csak röpködtek a papírok?
2021. máj. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Kedves Kati, kérlek.fejtsd ki mit nem értesz és válaszolok :)

4. Napja itthon van velünk a pici :)

2021. máj. 14. 17:18
 14/18 anonim ***** válasza:
Örülök neki, és minden jót kívánok nektek! Csak nagyon csodálkoztam, hogy igazából nem néztek körül, és a kicsit mégis tudták szállítani, és a szállítóknak nem volt korlátozás ...
2021. máj. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Esküszöm nem értem mi a gond :D milyen szállítás? :D

Azóta voltak kint, csak a papírmunkát indították el telefonon, jövő héten jönnek ismét, 29.-n megint :)

Következő gyámügyes tárgyalás juni 10 :)

2021. máj. 15. 16:21
 16/18 anonim ***** válasza:
Nekem semmi gond, csak szerintem elmaradt a helyszíni környezettanulmány, és a kicsi szállítására gondoltam. Minden jót nektek!
2021. máj. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

16, ha már várakozóként voltak, akkor nem feltétlen kell friss kt, hisz mikor jelentkeztek, sok egyéb más mellett ezt is megcsinálták.

Plusz mi is a mostani héten szállíthattunk először, igen megalapozott indokkal. De olyan is van, hogy az örökbefogadók mennek el a piciért és a cuccaiért, nem kell a hatóságnak szállítani

2021. máj. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

A kornyezettanulmány nem maradt el, félre értés ne essék :)

Valóban lefényképeztük, és a főbb adatokat felvette gyorsítás képp.

19.vel elindultak a folyamatok, megszűnt a korlátozás.

Április 21.-n volt még a rendes kornyezettanulmány (ezt előre nem tudtam hogy lesz) és 22-n be is adta.


A picihez személyesen jártunk 50kmre lévő gyermekotthonba, és mi hoztuk haza a mi autónkal.


2 nap múlva kedden jön a helyi tegyeszes ügyintéző szemlère (más város, mi nála kezdtünk) és 29-n jön a.gyermekorthonból a tegyeszes ügyintéző+gyámügyes szemlére.


Szóval nem volt itt semmi felelőtlenség stb :)

2021. máj. 16. 10:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!