Akinek orokbefogadott gyermeke van, mennyit vartatok ra?

Figyelt kérdés
Illetve milyen kikotessel vallaltatok? (borszin, eletkor, nem)
2022. febr. 6. 20:24
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
82%
2 évet vártunk, nyílt öf-sal lett a fiam, bőrszín csak a család miatt lett kikötés ( nagyszülők nem fogadták volna el a roma származásút és nekünk fontos volt, hogy a család is elfogadó legyen) 2 éves korig, korrigálható betegséggel volt a határozatunk.
2022. febr. 9. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
35%

6

A magyar egy rasszista kirekesztő társadalom. Mi Fülöp-szigetekről fogadtunk örökbe, ott pár levél váltás néhány skypeolással meg is volt a hivatalos ügyintézés mindennel 3 hónap volt. Nem voltak kikötéseink ott te választhatsz. Végül egy 3 éves enyhén autista kisfiú mellett döntöttünk. Amúgy Luxemburgban lakunk ez ott teljesen átlagos sztori.

2022. febr. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
30%
Hát igen, ritka gusztustalan nép a magyar. Meg bárki aki gyerekek közt különbséget tesz.
2022. febr. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Nem hinnem h azert gusztustalan lennek a felesegemmel egyutt mert nem akarunk ebbn a tarsadalomba roma gyereket nevelni
2022. febr. 10. 14:40
 15/32 anonim ***** válasza:
22%

14

Azok vagytok ti is. Hozzajarultok a rasszista kirekesztő társadalom fennmaradásához.

2022. febr. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Akkor igy van. Romak kozott nottem fel, veled ellentetben ismerem oket. Nem akarok roma gyereket es kesz, nyeld le, lepjel tul rajta.
2022. febr. 10. 15:53
 17/32 anonim ***** válasza:
15%
En is eltem koztuk, kepzeld😀
2022. febr. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
24%

16

Innen látszik hogy egy kicsinyes csőlátású ostoba egyén vagy. Normális helyeken ha ilyet mondasz hogy neked nem kell ilyen vagy olyan etnikumú gyerek mert ismered és gyűlölöd őket,semmilyet sem kapsz és ez a normális.

2022. febr. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom miért kell elítélni bárkit is. aki nem szeretne roma gyermeket. Ez még véletlenül sem arról szól hogy elítélnénk őket, vagy nem vagyunk elfogadóak. De ez a döntés egy életre szól... és már megbocsátson mindenki, de a saját életünkről, hagy döntsünk már mi, örökbe fogadó szülők. Aki itt nagy hangon prédikál, megnézném, hány roma gyermeket fogadott már örökbe, vagy egyáltalán örökbe fogadott-e bármilyen gyermeket?? Írom ezt úgy, hogy 11-es voltam és mi a férjemmel elfogadtuk volna de nem akartam, hogy a gyerekemet a nagyszülők ne fogadják el, csak azért mert nem "fehér" . Anyósom részéről eleve már az öf is probléma volt amivel megharcoltunk a férjemmel, nem akartuk még tetézni a problémát. Senkinek nincs joga ítélkezni senki felett. Csináljátok utánunk az örökbe fogadást és majd utána beszélgetünk...
2022. febr. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
17%

19

Ha gyereket vállalsz ott sem döntheted el hogy milyen. Lehet csúnya, buta, testi vagy szellemifogyatékos. Ez nem olyan mint egy kutyát elhozni a sintértől.

2022. febr. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!