Vannak itt örökbefogadottak? Ti hogy élitek ezt meg? Nehezteltek a vér szerinti szüleitekre? Meg akarjátok őket keresni valaha is? Elégedettek vagytok az örökbefogadó szüleitekkel? Nemrég egy barátomról kiderült, hogy örökbefogadott, azért kérdezem.

Figyelt kérdés
Autista srácról van szó, idáig azt hitte, hogy az apja lelépett, azért csak anyuka van a képben, és nemrég tudta meg, hogy örökbefogadott. Feltűnően megértően fogadta, pedig autistaként vannak elég durva dühkitörései alkalmanként. Azt mondja, hogy nem haragszik senkire, sőt, örül, hogy így alakult, minden vita ellenére nagyon örül, hogy az anyukájával lehet (aki örökbefogadta). Nem szándékozik keresni senkit, ő ezt lezártnak tekinti. Van valakinek hasonló története? Kíváncsi vagyok, kinek hogy alakult ez. :)

2022. dec. 22. 23:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Engem is örökbefogadtak, a biológiai anyám börtönben volt, apám bántalmazás miatt ült. AZ örökbefogadó szüleim sem voltak különbek. Alkohol, drog, pszichiátria,bántalmazás. Mióta elköltöztem az örökbefogadó családból csak nagybátyámmal tartom a kapcsolatot. Ő viszont egy angyal és imádom!
2023. júl. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom utolsó, hogy mind a négy szülőd ilyen trágya ember volt! Örülök, hogy nagybátyád legalább normális ember, akivel szeretitek egymást! ❤️
2023. júl. 3. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!