Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Egy 6 éves kislányt szeretnék...

Egy 6 éves kislányt szeretnék örökbefogadni, aki 4éve nevelőszülőnél él (az édesanyámnál). Az apja lemondana róla, de az anyja sajnos nem. Milyen lehetőségek vannak ilyenkor? Egy jó ügyvéd esetleg?

Figyelt kérdés
2013. jún. 28. 16:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ilyen történetem.A testvérem barátnőjét külföldre fogadták örökbe.Az elején nevelőszülőknél élt.Az örökbefogadó szülők a gyámhivatal segítsége által megkapták az örökbefogadási engedélyt.(itt is ez volt hogy az apa lemondott róluk de az anya nem,de végülis a végén mégis)elnézést ha zavarodottan irtam...
2013. júl. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!