Orokbe fogadnatok egy afrikai neger kislanyt?

Figyelt kérdés

5 eves, szuleit elvesztette. Testverei sincsenek meg.

Ha egyedul hagynam biztosan ugy vegezne mint a tobbiek. Ezert is van lelkiismeret furdalasom, mert ha rajta segitek, akkor a tobbin miert nem...

Meg nagyon megszerettem, mar nem tudnam elhagyni.

Es nem, nem kotelessegemnek erzem, hogy segitsek rajta, de valamiert azt erzem, hogy muszaj...


2014. jún. 14. 11:04
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

"Ha egyedul hagynam biztosan ugy vegezne mint a tobbiek." Mert a többiek hogy végezték?

Honnan ismered?

2014. jún. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Akkor miért teszed fel a kérdést?

Ez így pont úgy hangzik, mintha az mondanád hogy "ünnepeljetek engem, mert én olyan hűde jótékony akarok lenni"

Fogadd örökbe, ha akarod - és ha az adott ország törvényei szerint lehet - és kész. De azért ne fogadd örökbe, hogy megmutasd a világnak, te milyen nagyszerű jólelkű ember vagy.

2014. jún. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
A kérdésedre a válasz, hogy, nem. Különben összefügéstelenül írsz. Olvasd el mégegyszer.
2014. jún. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán a diszkriminációtól félsz? Attól ne tarts! Vagy mi más tart vissza? Ha szereted és akarod persze, tedd amit a szíved diktál!
2014. jún. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Én igen.
2014. jún. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Én mikor a kisfiam született azonnal és egyértelműen éreztem, hogy őt nekem rendelte a sors, nyílt örökbefogadás történt hosszú és bonyolult procedúrával, mert akkor még be sem volt adva az örökbefogadási kérelem... hosszú történet hogyan találkoztunk a vér szerinti anyával...abszolút hapy end egyébként a vége, sosem bántam meg, életem legjobb, leghatározottabb döntése volt :-) .
2014. jún. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Miért töröltetted ki azokat a válaszokat, akik nemet írtak? Így nincs értelme kiírni kérdést, ha csak igennel lehet válaszolni!
2014. jún. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bocs a 7-es választ nem ide akartam írni.
2014. jún. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogadnék örökbe.
2014. jún. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem te megerősítésre vársz, hogy tovább tudj lépni. A leírtak alapján ha a helyedben lennék habozás nélkül igent mondanék. Teljesen optimális eset, ha úgy van tudsz mesélni neki a szüleiről, de mégis te leszel az édesanyja, mert csak te vagy neki. Ha azért gondolkozol, hogy mindent megtudsz-e adni neki, nincs szükség csak arra a szeretetre és kapocsra ami köztetek van. Az anyagiak majd jönnek és megoldódnak. Írd meg, hogy mi lett a vége. Ja! És nekünk tanították, hogy az ovisainkat nem visszük haza: azaz nem felelhetsz mindenkiért, és nem viheted haza mindegyiküket. Ne legyen lelkiismeret furdalásod, mert titeket a sors egymásnak teremtett valószínűleg.
2014. jún. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!