Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A 20 éves fiam bejelentette,...

A 20 éves fiam bejelentette, hogy apa lesz. Ti, hogy fogadnátok ezt a hírt?

Figyelt kérdés
Még nálunk laknak, egyikőjük sem dolgozik. A fiamon kívül még három gyereket nevelünk a párommal.
2014. jan. 2. 16:55
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim ***** válasza:
22%
gratulálnék neki. és ha tudok segítenék neki saját életet kezdeni.
2014. jan. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 anonim ***** válasza:
61%
nem örülnék, de a fiam, így próbálnék segíteni ahogy tudok
2014. jan. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/76 anonim ***** válasza:
83%
Én is gratulálnák egyet jobbról meg egyet balról.A semmire ne csináljon gyereket az én kontomra.Nem azt mondom addig várjon mig lakása lesz stb,mert akkor soha egy gyerek nem született volna.De legalább munkája lenne valami kis sporólt pénze amivel indulni lehet egy babához.Igy meg hogy egyiknek sem semmi...hát lehet még egyet gratulálnék jobbról és balról..
2014. jan. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/76 anonim ***** válasza:
90%

Nem az a baj, hogy 20 éves, hanem, hogy nem dolgoznak, és a nyakatokra vállalnak gyereket.

A mamám, anyum, bátyám is 21 évesen lett szülő, és semmi gond nem volt, mert a papám, apum, bátyám is dolgozott, és már külön laktak.

Ha nincs egzisztencia (legalább egy minimális), akkor ne vállaljon gyereket. Semmilyen korban.

2014. jan. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/76 anonim ***** válasza:
88%
Tekintettel a másik három gyerekemre, nálunk nem lakhatnának tovább, hacsak nem lennénk szupergazdagok. Akik felnőtteset, papás-mamást akarnak játszani, azok kezdjék azzal, hogy eltartják magukat. Ha ez megvan, akkor gratulálnék, mert akkor örömhír lenne, nem pedig a mi nyakunkon való élősködés.
2014. jan. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/76 A kérdező kommentje:
Most nem tudok mit csinálni, a párom még nem is tudja. Azt sem tudom mit fog szólni.
2014. jan. 2. 17:12
 7/76 anonim ***** válasza:
86%
Gratulálnék, és elküldeném munkát keresni. Bármilyet, nincs abban a helyzetben hogy válogasson. És a kiscsajt is, amyg tud dolgozni.
2014. jan. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/76 anonim ***** válasza:
92%
Segítségképp kivennék nekik egy albérletet ,aztán onnantól kezdve oldja meg a saját és a családja életét ... dolgozzon !!! Ha papás-mamást tudott játszani,akkor a való életben is vállalja értük a felelősséget ,de NEM(!!!) a nagyszülők kontójára !!!
2014. jan. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/76 anonim ***** válasza:
78%

Bírom az olyan válaszokat, hogy "gratula neki, és támogatom, segítem, pénzelem őket etc"

Ilyen választ csak egy tinédzser ír vagy olyan aki még a szüleivel lakik, se kutyája, se gyereke.

Az aki dolgozik, éppen hogy kijön a pénzéből a hónap végéig, mellette 2-3 gyereket is kell nevelnie, az nem fogja a 20 éves ingyenélő, munkanélküli fiát vállon veregetni, hogy "ej! de jó gyerek vagy te.. Nem gond a baba, majd nevelem az öcséiddel együtt. Mit nekem + 60 óra..bírom én.. nyugi, majd kidolgozom a belem helyetted is"

Ha nem gazdag a család, és fontos a pénz, ott bizony komoly érvágás 3 ingyenélőt pluszban eltartani.

Legalább dolgoznának.

2014. jan. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/76 A kérdező kommentje:
Végül is a párom jól keres és én is dolgozom, de erre akkor sem számítottunk.
2014. jan. 2. 17:20
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!