Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Az első időszakban a kisgyerek...

Az első időszakban a kisgyerek/ek veletek volt/ak egy szobában? És akkor mennyi idős volt? Ahol van már nagyobb tesó ott egy szobába kerültek? Kine mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés
Fiam 6éves és 0-2év közötti gyermeket jelöltünk meg...
2015. aug. 16. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Kezdettől fogva külön szobàban aludt,ez volt az elvünk.Szeretnénk kistestvért,csak akkor vàltozàsok jönnek àm,mert csak két szoba van meg a nappali,nem szeretném majd a picit egy szobàba a naggyal,mert a picinek és nagynak is kell a magànszféra,sajàt kis kuckó.
2015. aug. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És akkor hogy oldjátok meg?Vagy átalakítjátok a házat? Mennyi idősek a gyerekek?Nekem olyan jó emlékeim vannak hogy az öcsémmel egy szobában voltunk...
2015. aug. 16. 18:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja,egy kislànyunk van,azt írtam,hogy szeretnénk majd kistesót.Nem tudom még hogy mit hogyan alakítunk,nagyobb hàz tervben van,de ha nem jön össze,akkor mi kiköltözünk a nappaliba.De ez még messzi van.
2015. aug. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

kezdettől külön szobába voltak tőlünk.a kistesó a nagy mellé érkezett, közös szobába (2 év korkülönbség).

de egy 6 éves mellé nem biztos, hogy betennék egy picit. persze csak ha megoldható

2015. aug. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!