Hogyan legyen gyerekem?

Figyelt kérdés

Mit tegyek csináljak, nem öregkoromig akarok várni egy kialakulo kapcsolattal amiben a kockazat amugy is fenáll hogy egyedül hagy.donor kizárva.

Marad a nevelőszülőség de ugy hallottam volt amelyik nevelt gyerek a házat is felgyujtotta vagy akarta szóval nem egy hálás feladat, örökbefogadásnak meg milyen anyagi feltételei vannak? 4 orás bejelentett állásom van...az elég?(meg segitő családtagok, rendezett körülmények)


2016. ápr. 28. 13:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
és mennyi a kiadásod? Szülőkkel élsz,élnél? Mert abban az esetben az ő bevételüket is nézik .
2016. ápr. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nevelőszülőségen egyébként én is gondolkodtam de ami miatt nem válalltam be,az az hogy mondjuk nevelsz 3 gyereket,de annak a szülője látogathatja,és neked kötelességed az ottonodba beengedni egy akármilyen csöves putris szutykot is.
2016. ápr. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.


Havi 70e ft bevétel egy kicsit kevés. Ha picit kapnál, kell pelenka, krém, tápszer, stb. Ha beteg, gyógyszer kell neki. Nem hiszem, hogy egyedül, havi 70 000 Ft bevételre tudnál örökbe fogadni.

2016. ápr. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
egyedülállóként nem fog pici babát kapni,csak 1,5 év felett.
2016. ápr. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
1,5 év feletti kicsihez - meg egyébként bármilyen korú gyerekhez- is kevés ez a pénz, pláne hogy ez két embere plusz az összes kiadásra van.
2016. ápr. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Attól hogy nincs párod, élsz szexuális életet? Hát ne védekezz.

És máris megvan a gyerek...

2016. ápr. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!