Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Örökbe adhatom-e a gyerekemet,...

Örökbe adhatom-e a gyerekemet, ha a férjem igényt tart rá?

Figyelt kérdés
2017. jan. 16. 16:58
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
56%
kedves kérdező én nehezen vállaltam be ezt az egyet is mert olyanok voltak a körülmények de nem bántam meg egyáltalán és ha van három gyerek neked ráadásul ingyen vennék be a gyerekedet a bölcsibe már akár fél éves kora után is vissza tudsz menni dolgozni, tudom hogy nagyon nehéz neked, hiszen kétségbeesésedbe kérdezted ezt meg, de a férjednek helyén van a szíve hogy ahol három elfér ott négy is el fog.. és igaza van. Próbáljátok meg a családgondozónál meg egyházi szervezeteknél stb.. azok szoktak ilyen esetbe segíteni és melletetek fognak állni és jó hogy nem akarod elvetetni. Nem véletlenül lettél terhes gyógyszer mellet.. Gondolj ebbe bele sőt az sem volt véletlen hogy későn vetted észre hogy el tud vetetni ne keseredj el a helyi családsegítőbe be kell menni és ott mindent elmondanak de igen kilincselni kell van hogy harcolni is az önkormányzati lakásért akár facén is feltehetnéd hogy kell önkormányzati lakás sürgősen stb.. minden rajtad múlik amúgy apa engedélye nélkül nem adhatod örökbe és én úgy gondolom hogy nagyon nagyon megbánnád mert ha ránézel a többi háromra mindig eszedbe fog jutni..
2017. jan. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
44%

Ahol az Isten báránykát ad, ott legelőt is fog adni mellé.

Ha egészség és szeretet honol Nálatok, akkor minden gondon, akadályon átsiklotok.

2017. jan. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
52%
Ha jogosult vagy gyedre, (megvannak a bejelentett munkanapjaid), keress bölcsit a picinek és menj vissza dolgozni, amilyen hamar csak tudsz gyed extrával, akkor a pici 2éves koráig a fizud mellé kapod még a gyedet is. Nagy segítség. Beszéld meg a férjeddel, hogy mik azok a feltételek, amik mellett be tudjátok vállalni, lehet, hogy minden követ megmozgatva elő tudná teremteni a szükséges körülményeket (önkormányzati, nagyobb lakás, bármi, aminek szükségét érzed). Ha viszont ezek nem jönnek össze, talán ő is belátja, hogy nem jönne jó helyre.
2017. jan. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
52%
Még lehet, hogy csok -ot is igényelhetnétek, érdemes annak is utána nézni!
2017. febr. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!