Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Mik a lehetőségek akkor, ha a...

Mik a lehetőségek akkor, ha a szűlők nem akarják nevelni a gyereküket?

Figyelt kérdés
Intézet,örökbeadàs lehetséges ha a gyerek màr egy éves?
2017. febr. 18. 07:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
48%

Az ilyen nem nevezhető szülőnek.

Adják örökbe normális embereknek, utána a nőstény köttesse el magát.

2017. febr. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%

Örökbeadás. Legalább addig bírják/bírjátok ki, amíg nem lesz családja. Ha már világra lett szegény pici kényszerítve.


És csatlakozom az elsőhöz, ondóvezeték + petevezető lekötés.

2017. febr. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%

:((

nincs nagymama aki elvállalna?

nagymama is lehet gyám!és ha úgy alakul késöbbiekben, vissza tudjak a szülök venni a gyermeket, ha olyanok akörülmenyek.

2017. febr. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
45%
A legjobb az örökbe adás. De akkor tedd meg. Engem nem adtak örökbe, nagyanyám nevelt és ez a rosszabbik választás volt. Már csak álom, hogy mi lett volna, ha engem is szülők nevelnek fel.
2017. febr. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
71%
De amúgy nagyon örülök, hogy élek, hisz már negyven múltam, saját családom van és soha eszembe sem jutott, hogy bár inkább öltek volna meg. Csak hát jó lett volna tudni, hogy milyen lehet az anyai vagy apai szeretet.
2017. febr. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
82%
Miből gondoljátok, hogy a Kérdező akar megszabadulni a gyerekétől? Az ekkorákat amúgy ma már inkább nevelőszülőknél helyezik el, nem intézetben. Elmondják, milyen gyakran találkozhat a szülő a gyerekkel, ha ezzel nem él valamennyi ideig (azt hiszem, fél év, régen több volt), akkor a gyerek örökbeadhatóvá válik. Le is mondhat róla a gyámhatóságnál, de azt inkább újszülöttekről szoktak.
2017. febr. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat.Amúgy nem rólam van szó,hanem a nővéremről és a férjéről,ők a "szülők".
2017. febr. 18. 09:49
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben te is felnevelheted, családbafogadásnak hívják.
2017. febr. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Én nem tudom és nem is akarom felnevelni a gyereket.
2017. febr. 18. 10:45
 10/20 anonim ***** válasza:
55%
Szegeny gyerek jo helyre szuletett... Sehol egy epeszu, felelossegteljes ember a kornyezeteben. Szegyen.
2017. febr. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!