Mit tegyek nagyon félek!?

Figyelt kérdés
Mit csináljak ha szüleim és az öccsém egyfolytába vernek már mindeb reggek úgy kelek fel hogy egy újjab fájdalom nap az életembe egyfolytába ? sírok én nem tudom mitévő legyek ez így nem mehet tivább valaki kérlek segítsen nagyon félek és 12 éves vagyok😭😭

2017. máj. 18. 21:18
 1/9 szabibi válasza:
100%
Ha bármilyen rokonod van vagy ismerősöd azt javaslom költözz hozzá egy időre...
2017. máj. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jelezd az iskolában egy tanárnak, hogy mi a helyzet otthon. Ő fogja tudni, hogy segítsen neked.
2017. máj. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Van valami segítő szervezet is nem?Vmi ilyesmi..Szerintem is a suliban kellene szólni.
2017. máj. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Suliban szolj es ok tudni fogjak melyik szervezetnek kell szolni, akik erdemben segiteni tudnak.
2017. máj. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a suliban volt egy tanár (engem pont nem tanított), aki az iskolán belüli/családon belüli erőszakkal... stb-vel "megáldott" gyerekekkel foglalkozott. Ő jobban tudta mindenkinél, hogy melyik esetben milyen hatósághoz kell fordulni.

Talán nálatok is van egy, tudd meg.

Ha nincs, akkor gyermekvédelem. Kiguglizod a hozzátok legközelebb lévő címét és bemész.


De arra vigyázz, hogy se barátnőnek, se másnak ne mond, hogy mész feldobni a szüleid, mert ha megtudják, akkor még nagyobb bajod lehet velük.

Illetve van, hogy kimennek a hatóságtól terepszemlére, és normális körülményeket találnak, kikérdezik a szülőket (akik persze tagadnak mindent), ezért a gyereket nem emelik ki, és amikor elmennek, a gyerek élete pokollá változik.


Szóval úgy kérj segítséget, hogy mondd el, hogy te minél hamarabb el akarsz jönni, mert ha ez a malőröd kiderül a szüleidnél, pokollá teszik az életed és több verés lesz.

2017. máj. 19. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
0%
Nekem is ez volt.egyfolytában vernek?miért?attól félsz hogy leesel?mert ha igen akkor először is kezd úgy hogy ilyen lovas bizatós videókat nézel megjön az erőd és elhatározod hogy:minden jól fog menni.ha leesek,akkor mivan?!rajtam múlik minden és nem érdekel mások mit gondolnak!visszaülök a nyeregbe és kész!
2017. máj. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hédi, téged is vertek állandóan?
2017. máj. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Eszter ambulancia


Telefon: 4669872 Cím: 1525 Budapest, Pf.: 41.


Az ambulancia kiemelt figyelmet fordít a jelentkezők adatainak védelmére és személyiségi jogai tiszteletben tartására: a bizalmi elv alapján a munkatársak tudomására jutott valamennyi tény, körülményt titokként kezeli. Az ambulancia egy bérelt lakásban működik, ez sokak számára barátságosabb, mint egy kórház pszichiátriai osztálya.



Országos Kríziskezelő és Információs Telefonszolgálat (OKIT)


Telefon: 06/80-20-55-20 (éjjel-nappal)

www.bantalmazas.hu

e-mail: okit@ncsszi.hu


Az ország egész területéről ingyenesen hívható Telefonszolgálat a hozzátartozók közötti erőszak (párkapcsolati erőszak, a gyermekbántalmazás, illetve a háztartáson belül a rokonok, családtagok által elkövetett erőszak), prostitúció- és emberkereskedelem áldozatainak segítésével foglalkozik.



Nők a Nőkért Együtt az Erőszak Ellen Egyesület (NANE)


Bántalmazott nők és gyerekek segélyvonala: 0680/505101 Hívható: este 1822 óra között.


A NANE 1994 januárjában alakult azzal a céllal, hogy segélyvonalat indítson bántalmazott nők részére. A segélyvonalra, amely mind a mai napig az egyetlen célzott telefonos szolgáltatás e téren, immár nyolcadik éve érkeznek a hívások az ország minden részéről.



Caritas lelkisegély Szolgálat


Telefon: 0680/505503 Hívható: este 6 és reggel 6 között


A Caritas telefonszolgálat már 11. éve működik. 2000. május 1-jétől bővült az elérhetősége, a korábbi négynapos ügyelet helyett ma már a hét minden napján, 12 órás időtartamban várják a rászorulók hívásait. A szolgálat katolikus szervezet, és a szakma szabályai szerint anonim.

2017. máj. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogy alakult a dolog?
2017. júl. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!