Leszbikuskent gyermekvallalas?

Figyelt kérdés
Azok a leszbikus párok, akiknek van gyerekük, örökbefogadtak vagy mesterségesen lett? Ha mesterségesen, akkor kicsit leirnatok részletesebben, mi hogyan történt?

2017. júl. 24. 18:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%
Tudtommal Mo.-n nem lehet leszbikus pároknak örökbe fogadni. Esetleg úgy, hogy a párkapcsolat egyik tagja jelentkezik csak mint örökbefogadó, így ő lesz csak nyilván tartva, hogy örökbefogadott gyereket, a párja nem. De így a várakozási lista végére kerül, mivel a hetero élveznek előnyt. Mesterségesen is csak a pár egyik tagja jelentkezhet itthon. Javítsatok ki, ha tévedek. Külföldön, ahol elismerik a homoszexuális párokat, más a helyzet.
2017. júl. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

*hetero párok élveznek előnyt

Bocsi az elírásért.

2017. júl. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ha kint megcsinaltatjuk mesterségesen, és hazajovunk (itt elni) akkor az sem jó, igaz?
2017. júl. 24. 23:09
 4/14 anonim ***** válasza:
Keressetek egy melegfiút aki szeretne gyereket és inszeminációval csibáltassátok meg.
2017. júl. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
kint megcsináltatjátok, hazajöttök, és nevelitek... a születési anyakönyvi kivonatában nem lesz soha két női név beírva mint "apa-anya", tehát nem értem ezt a részt miért ne lenne jó ha megcsináltatjátok kint a beültetést? :) én csak egy barát ismerőséről tudok nyilatkozni, ott az egyik nő beinjekciózta magának egy barát spermáját és így lett közös gyermek a barátnővel... :)
2017. júl. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :)
2017. júl. 25. 07:17
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Ugyan házasság nincs,de mivel bejegyzett élettársi kapcsolat lehet, így szerintem párként is jelentkezhettek.

Nem feltétlenül kerültök a lista végére! Egyébként sincs olyan hagyományos lista... A gyereknek keresnek családot, nem fordítva,tehát,ha hatan jelentkeznek, akik nem kérnek csak 0-3 éves korú gyereket, te viszont megjelöltek,hogy az 3-6 éves korosztály is rendben van,akkor neked fogják őt felajánlani, nem a másik hatnak.

2017. júl. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Örökbefogadhatok
2017. júl. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

*örökbefogadhatok

Az első hülyeséget ír. Magyarországon meleg pár is örökbe fogadhat.

Hamarabb kaptok, ha:

*Nem babát fogadtok örökbe

*Cigányt (mindegy hogy baba vagy idősebb)

*Fogyatékos


Úgy tudom mesterségesen is lehet, de ebben nem vagyok biztos.


Ha lesz párom, szerintem örökbefogadunk inkább. Úgyis csak az egyikünk vérszerinti gyereke lenne, akkor pedig már inkább segítenék egy ártatlan életen, ha nagyon nyálasan akarok fogalmazni.


Egy leszbikus

2017. júl. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen... Szerintem mi is inkább orokbefogadnank.. Rossz érzés hogy nem lehet a szerelmemmel verszerinti közös gyermekünk :(
2017. júl. 29. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!