Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Nagyobb gyerek örökbeadásának/...

Nagyobb gyerek örökbeadásának/lemondásnak a menete?

Figyelt kérdés
Leírná ezt valaki részletesen?

2017. szept. 19. 21:55
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
8-as leírtam pm-ben. Ide nem írom le még 1x csak a baj lenne belőle megint.
2017. szept. 20. 08:34
 12/26 anonim ***** válasza:
54%
Te vagy az,akinek a 6 éves gyereke kezelhetetlen,egy pszichológus sem tud vele mit kezdeni,és tönkre tette a családi és társasági életeteket,ezért most meg akarsz szabadulni tőle?
2017. szept. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Leírod nekem is, hogy mi történt? Lemaradtam.
2017. szept. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
62%

Olvastam az előző kérdést.Vállalom a lepontozást,de mélyen elítélem a kérdezőt és családját.Még is milyen dolog az,hogy eldobom magamtól a gyerekemet,mondván veszélyes a környezetére?Nem a szülök feladata lenne addig menni,míg nem találnak megoldást?Az én 2 évesem lekopogom,semmi jelét nem mutatja,hogy lesznek majd vele hasonló problémák,de az biztos,hogy addig nem szültem volna második meg többedik gyereket,míg az elsővel problémák vannak.Talán a figyelmet neki kellett volna szentelni.

Kérdező tegyük fel,sikerül lemondani a gyerekről.Az nem érdekel mi lesz vele utána?Szerinted valaki majd önként és dalolva örökbefogadja?Ha nektek nem kell,majd lesz valaki aki pont egy ilyen nehéz estre vágyik.Biztosra veszem,hogy nem.Szóval otthonban marad az elkövetkezendő 12 évben,esetleg ha nagyon nagy mázlija van,nevelőszülőkhöz kerülhet.De miért is más vesződjön vele helyettetek?

Mit vársz?Lemondasz róla,és onnantól minden olyan lesz mintha meg sem született volna?Mindenki boldog lesz a családban?A barátok meg örömmel hívnak mindenhova?Mert ha ez a vágyatok,akkor undorító emberek vagytok.A gyerekkel mi lesz utána?Nem érdekel milyen nyomokat hagy majd benne,hogy a szülei eldobták,mint ahogy sokan a neveletlen kis kutyákat szokták?

2017. szept. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Semmi nyomot nem hagy benne mivel nincsenek erzései, ő nem érez hianyerzetet, szeretetet, félelmet, nincs lelkiismeret furdallása. Nem lesz 12 évig nevelőintezetben, nehány év és elmegyógyintézetbe kerül és ott éli le az életét. Tudom ezt nehéz felfogni de ez jelenleg egy gyógyíthatatlan betegség. Az ilyen gyerekek/emberek közveszélyesek.
2017. szept. 20. 13:16
 16/26 anonim ***** válasza:
72%
Az előző kérdésedben ilyenről nem írtál.Ha így van,akkor van diagnózis a kezetekben,ergó azzal tudnátok intézkedni.Léteznek olyan gyermekotthon,ahova ilyen gyerekek élnek.De ezt akkor az orvosnak közölnie kellett veletek már.
2017. szept. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
65%
14es, én meg téged ítéllek el amiért tudattalanul ítélkezel. Fogalmad sincs a dolgokról, gondolom te maximum neveletlen gyereket láttál de nem klinikai esetet. Foglalkozz a saját gyerekeddel.
2017. szept. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
41%
Nagyon tévedsz utolsó.Láttam már mind kettőt.Nagyon is jól tudom mi a különbség.De a kérdező semmi konkrétumot nem ír.Így nem lehet kijelenteni higy klinikai eset.Van diagnózis?
2017. szept. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
66%
Utolsó, ha láttál volna akkor tudhatnád hogy ebben a korban NEM ÁLLÍTANAK FEL DIAGNÓZIST. Nézz utána kérlek mielőtt itt fröcsögsz és utálkozol. Vagy fogadd örökbe a kérdező kisfiát, éljenek a te gyerekeid mellette oké? Hiszen nincs a kisfiúval semmi probléma szerinted, akkor meg simán bevállalhatnád.
2017. szept. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem ez egy tipikus provokatív kérdés.

Gondoljunk bele.Itt egy problémás 6 éves,akit számtalan orvoshoz elhordtak.Nem tudnak vele mit kezdeni,és az orvos nem vázolja fel a szülők lehetőségét,hanem a gyakorira kell jönni kérdezősködni,tipikusan olyan sztorival amire az olvasók ugranak?Jaj,hagyjuk már...

2017. szept. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!