Mit tennétek, ha 16 évesen kisbabát várnátok és szüleid meg akarnák ölni, abortusz mellett foglalnának állást, vagy örökbe adás mellett?

Figyelt kérdés
Így jött össze, párod szülei felnevelnék. Szüleid inkább meggyilkolnák abortusszal. Az sem érdekelné őket, ha később nem lehetne gyereked. Mivel 18 hétig nem szóltál, így szülők terve az abortusszal nem jött össze. Most inkább örökbe adnák. Normális, ha a nagyszülők ennyire idegenkednek saját unokájuktól? Megvolt az oka, hogy szülők miért nem értesültek róla "időben".

2018. febr. 22. 09:03
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
38%
15-ös válaszolóval értek egyet.. komolyan.. rossz olvasni ezt a rengeteg- kitagadnám-mehet amerre lát - hozzászólást... ti még soha az életben nem hibáztatok ugye? Itt mindenki tökéletes... és persze ha hibázna a gyereketek akkor húzzon el... szomorú, hogy ilyen gondolkodással szülővé váltak sokan... talán kicsit magatokba kéne nézni... hol a szülői szeretet-megbocsájtás?
2018. febr. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
80%

23-as: hiba egy éretlen kamasztól szexelni.

Szándékosan eltitkolni a szülei elől a terhessége tényét félidőig az nem hiba, hanem sunyiság! Ilyen emberrel én sem lennék hajlandó egy fedél alatt élni! Nem az előbbi, hanem az utóbbi miatt!

2018. febr. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim válasza:
52%

Én sajnálom szerencsétlen gyerekeket.ez itt mind a szülők hibája,a szülők felelőssége.Mielőtt mindenki betámad,elmagyarázom a gyengébbek kedvéért a véleményemet.

A szülők feladata lenne a gyermeküket normálisan felvilágosítani a szexuális életről,és megpróbálni egy fajta bizalmat kialakítani,hogy a gyerek ne féljen a szüleitől esetleg tanácsot kérni,vagy éppen segítséget.az a baj,hogy az ilyen kapcsolat ritka.azt látom,hogy mostanában a szülőknek csak egy nyűg a gyerek(TISZTELET A KIVÉTELNEK!!!),csak azt nem értem az ilyennek minek gyerek?!általában az ilyen felelőtlen szülők miatt van a probléma.

2018. febr. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
39%

"csak azt nem értem az ilyennek minek gyerek?!"

Mert mindenkinek bebeszélik, hogy "de gyerek az kell" mert "anélkül értelmetlen az életed" - és társai... sőt... még az is lehet, hogy pont azért lett gyerek,mert csak besikerült, de lebeszélték a szülőket az abortuszról.

2018. febr. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
49%
Örökbeadás...sokan kezüket törnék egy babáért...biztos jó családba kerülne a baba
2018. febr. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
43%

Azta büdi... Itt milyen alpári megnyilvánulàsok vannak már??? Büdös kva, meg ribi, stb - akik ezeket mondják azok ássàk el magukat! Hogy lehet felnőtt ember módjára így megnyilvànulni?

Szégyeljètek magatokat!!!


Fiktív, vagy nem a kérdés, igen is anyaként azt mondom, h igencsak a szülő felelőssége.

- felvilágosítás hiánya

- odafigyelés hiánya ( hogy nem vette észre h terhes a lány, ha egyfedél alatt vannak? )

- az h a gyerek hazudik, az is az ő hibája, mert rosszul nevelt a gyerek.


Nyilván én is kiborulnék ha a gyerekem ilyen lenne, de biztos h segitenék neki, ha az a szíve vágya!

2018. febr. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

Most mindegy,hogy fiktív a kérdés vagy sem.

Felnőtt vagyok nem tini.Anyukám anno sokat dolgozott mai napig.Mamám nevelt úgy mond.

Anyukám és én köztem nincs meg az a bizonyos anya-lánya kapcsolat de mégis bármikor elmondhattam,elmondhatok neki bármit.

Szerintem alap esetbe valahol mindkét félnek nyitnia kell,kellene ahhoz,hogy ne fajuljon el ennyire a dolgok.DE sokszor a rossz nevelés ,szigor mindent tönkre tesz.

Fél elmondani a gyerek ha bajban van.Nincs bizalom.Mert mi lesz ha elmondom agyon ütnek.

Én támogatnám az első sokk után a gyereket.Az,hogy elfordulok tőle nem old meg semmit.

Bár én ilyen korú gyereknek nem mondanám,hogy tarsd meg majd lesz valahogy címszó alatt.Se azt hogy vezesse el közös nevezőre jutnék.Meghallgatnám ő ,ők mint szeretnének.Bár kétlem a megtartás mellett voksolna.

De az előbbiek csak akkor működik ha van bizalom.Kommunikálás csak az egész.

Ami sok gyerek,szülők közt nincs is meg sajnos.

2018. márc. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

A családi viszonyokat csak a benne élők látják át, tehát innen nehéz igazságot tenni v. tisztán látni.

+ Nyilván mindenki meg tudja indokolni a véleményét, mit miért csinál(na).

Az tény, h. védekezés nélkül gyerekfejjel szexelni nagy felelősség.

Nem merni óvszert venni pedig nem kicsit furcsa. Mi az ok? A szomszédasszony a pénztáros a boltban v. 14 éves a srác?

Nekem nem fért volna bele annak idején, h. megtartsam a babát. Mindenképpen egyetemre akartam menni, (ill. 16 évesen még (tudatosan) nem szexeltem...)

Egy baba felnevelése rengeteg időt, türelmet, figyelmet és nem mellékesen pénzt igényel. Érthető, ha a lány szülei nem akarnak belemenni... Valószínűleg 10 év múlva jobban fogadják majd a hírt.

2018. márc. 25. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

Én bármiben számíthattam és számíthatok anyura.

Konkrétan a gumi helyes felhelyezését megtanította egy kígyóubin.

Tudta, hogy mikor fogom elveszíteni a szüzességem, és tök jófej volt, elvitte aznap este aput randizni (mozi-vacsi)

Pár hónapja éltem aktív nemi életet, mikor véletlenül kikarmoltam a gumit. Nem vettük akkor észre a nagy hévben, de egy kuuu...tya szót nem szóltam anyunak.

Nem vettem be eseményutánit, és menzeszig végig rettegtem.

Anyu többször is rákérdezett, hogy gond van-e, de a sulira fogtam.

Azóta se értem mi értem, miért kellett eltitkolnom.

A legésszerűbb magyarázat, hogy hülye hormonvezérelt kamasz voltam, és az egóm túl nagy volt, hogy beismerjek egy banális hibát.

2018. ápr. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Hogy milyen lelki nyomorult válaszolók vannak. Remélem öreg görnyedt háttal a gyereketek rátok sem nyitja majd az ajtót.
2023. márc. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!