Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ezt hogy érthette?

Ezt hogy érthette?

Figyelt kérdés
Múlt héten lanyomat beirattam oviba. Sajnos a mi falunkban nem vettek fel, ezert két faluval odébbi ovit talaltunk. Busszal fogunk járni.Munkát is talaltam nem messze az ovitól, kb. 5 perc gyalog. Holnap kezdett volna a lanyom, de az orvosi papirokat sajnos nem tudtuk meg elintezni, mert a gyerekorvosunk szabadsagol es nem volt rola ertesites irva, hogy ki helyettesiti. Mindegy is, mert mar holnap ott lesz. Felhivtam az ovit, hogy kesőbb kezdene 1-2 nappal a lanyom, erre azt kaptam, hogy nekünk mindig valami problemank van,oviba is busszal fogunk jarni...Nem tudtam reagalni se,sem mire vélni ezt a mondatot, hiszen csak egyszer latot szulői ertekezleten.Miért probléma neki az, hogy én busszal fogom hordani a lanyomat, vagy hogy nem rendelt a gyerekorvos?
2019. szept. 2. 13:21
 1/1 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem zabosak a szeptemberi kezdés összevisszasága miatt. Ne foglalkozz vele, semmi köze az ovinak ahhoz, hogy mivel jártok oviba!
2019. szept. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!