Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Tiltja a piercinget, hajfestés...

Tiltja a piercinget, hajfestést, tetoválást egy óvodai házirend az ott dolgozóknak?

Figyelt kérdés
Pedagógiai asszisztensként szeretnék elhelyezkedni a jövőben. Érdekelne, hogy az óvodai házirend tiltja e piercing, tetoválás viselését és a hajfestést? Szolidabb dolgokra gondolok. Pl egy két tetoválás ami nem nagy, melír a hajban ami nem természetes hajszín(pl rózsaszín vagy ilyesmi), piercing( visszafogottabb gyöngy, patkó).

2019. okt. 15. 21:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
39%
Őszinte leszek veled: ha én óvodavezető lennék, nem venném fel azt, aki nem képes normálisan megjelenni. A rózsaszín haj, műköröm, mindenféle vasak és tetkók nem óvodába valók. Lehet lepontozni, de én ezt gondolom. Elmegy ez egy design ügynökségnél a portán, de pici gyerekek között balesetveszélyes és legkevésbé sem követendő példa.
2019. okt. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
65%
Azt gyanítom, hogy nálunk egyháziban nem örülnének, legalábbis egy pedagógus sem néz ki "extrán", és ha pl. gyerekeknél is kérték szülői körlevélben, hogy ne legyen se körömlakk, se csillám- vagy lemosható tetkó, se hajszínezés, és az ugyanahhoz a fenntartóhoz tartozó suliban (gimi is) is már ezek a házirendben is benne vannak.
2019. okt. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
11es! Kinek mi a normális megjelenés. Valaki jól érzi magát ha egy picit másabb mint egy átlag ember. Pl én. Nem vagyok a nagyon extrém dolgok hive, de ha Valakin van 1-2 szolidabb piercing szerintem nem gáz.Én nem fültágítós szanaszét tetovált dolgokra gondoltam. Lehet valakinek pici tetkoja is. Pl egy emlékre gondolok. A színes haj már mellozhetobb, de ha valakinek pl 19 évesen lett egy pcje amit imád es nem tudta előre mi lesz a jövőben de 22 éves létére viszont úgy dönt letesz egy szakmát amivel óvodába iskolába lehet elhelyezkedni ez esetben se szívesen válna meg a pcjetol. Pl én sem, de mégis szeretném ezt csinálni.
2019. okt. 16. 14:18
 14/17 A kérdező kommentje:
Az elozo generációnal nem volt divat, de a mai generáció már teljesen más.
2019. okt. 16. 14:18
 15/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom ez esetben mi lehetne a megoldas.
2019. okt. 16. 14:20
 16/17 anonim ***** válasza:
Óvónő ismerősömnek tűzvörös haja van, nem az a temrészetes árnyalat, neki nem szóltak. Nyelvtanár barátnőmnek meg rózsaszín, neki sem.
2021. júl. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, az, hogy az előző és azt meglőző generációknál mi volt divat... nagynéném óvónő volt a 70-90-es években, bodorított, később répavörösre festett haja volt, nem szóltak neki.
2021. júl. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!