Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Kötelező elhoznom a gyereket...

Kötelező elhoznom a gyereket délben az óvodából ha jelenleg nincs munkám?

Figyelt kérdés

2019. okt. 29. 13:01
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
24%
Hát én simán megmagyaráztam neki hogy jövőhéttől dolgozok és bent alszik. Egy 3-4-5 éves mit ne értene ezen????
2019. okt. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
18%
De miért nem akarsz a gyerekeiddel lenni? Más örülne ha elhozhatná őket.Gondolom attól hogy az óvodával nevelteted a családit persze felveszed.Nem is értem, nem kell mindenkinek szülni, de ha már szül akkor a gyerek érdekeit nézze már ne a sajátját.
2019. okt. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
81%
12es: tanulj fejlődéslélektant, mielőtt a nevelésről pofázol. A gyereknek kortárs közösségre van szüksége és megfelelő szocializációra.
2019. okt. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
77%

Ha elhoznám délben akkor felpörögne, kínlódnánk a délutáni alvással. Majd hazahoznám, hogy ne vele legyek , hanem aludjon.

A tesó felkel itthon, akkor megyek érte

2019. okt. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
65%
9# En is vesz.terhes voltam a kicsivel. Akkor még aludt, így nem hoztam el délben, nem szóltak, pedig tudták az oviban. Mikor megszültem, még akkor is egy darabig ott alvós volt, senki nem kötelezett az elhozására. Aztán már nem akart aludni, mert ő nagy, így elhozom.
2019. okt. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
10%
13as megfelelő a szocializació 4 órában is, nem kell 8 óra hozzá... de nyilván te csak egy távoli galaxisban hallhattál fejlődéslélektanról különben nem hivatkoznál rá egy ilyen buta kijelentéssel.
2019. okt. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
88%
A kérdésre valaszolva: Nem, nem kötelező hazahozni a gyereket. Akkor sem ha dolgozol. Én úgy gondolom, hogy minden gyerek-szülő páros más és más. Én fél évig elhoztam a lányomat délben. Felpörgött, altatásnál kínlódtunk, nem aludt, nagyon nyűgös lett estére. Aztán szeretett volna bent aludni a többiekkel a pici ágyakon. Ok. Próbáljuk ki. Azóta odabent alszik, kipiheni magát. Nem nyűgös. Nekünk így jobb. És a kiszedőnek is, akit nem kell minden egyes nap felkelteni amiatt a délutáni alvásból, mert a nővérét hozni kell az oviból.
2019. nov. 2. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
20%
Nem a kiszedőnek hanem a kistesónak.
2019. nov. 2. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim válasza:
97%

Mit gondol az óvó néni, a munkanélküli otthon lógatja a lábát? Nem. Álláshirdetéseket böngész, állásinterjúkra jár (és mindegyikre készül is), önéletrajzot, motivációs levelet ír, plusz jobban kiveszi a részét a háztartásból, mint addig. Amikor én munkanélküli voltam, kevesebb szabadidőm volt, mint amikor dolgoztam.

De ez nem számít. Az óvónéninek. Esze ágában sincs belegondolni egy munkanélküli helyzetébe. Neki a munkanélküli státusz csak ürügy, hogy eggyel több gyerektől szabadulhasson meg minél hamarabb.

2019. nov. 2. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
59%
En se hoznam haza. Pont kimegy a szemebol az alom. Hazaertek egyre, fel kettore,pont nem fog elaludni vagy mar keso lesz mire elalszik es este nem tudod lerakni. Eltolodik az egesz nap. Ne hagyd magad. Ha mar elmult mondjuk 6 es nem alszik akkor hoznam el max.
2019. nov. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!