Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Kötelező elhoznom a gyereket...

Kötelező elhoznom a gyereket délben az óvodából ha jelenleg nincs munkám?

Figyelt kérdés

2019. okt. 29. 13:01
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
21%

"anyuka meg örüljön meg otthon a fáradt, nyűgös gyerekkel"


Miért? A gyerek csak addig jó míg cuki képet lehet posztolni róla facebookra de ha foglalkozni is kéne vele az már büdös? Bár az ilyen "anyák" gyerekeinek jobb is ha minél többet vannak óvodában, ahol nem tekintik őket nyűgnek.

2019. nov. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
57%
Utolso,a gyerek eredeke hogy aludjon es kipihent legyen! Szerinted hogy erzi magat? Normalis hogy elbasszuk az ebed utani alvasat csak mert az ovononek ne legyen lab alatt? Gondolkodjatok mar. Gyereketek van egyaltalan? Tudod hogy tud szenvedni a faradtsagtol? Az o erdekuk,idiotak...
2019. nov. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Van gyerekem, az egyik 2,5 éves kora óta nem alszik napközben, a másik még kicsi. És ha fáradt elalszik bárhol, bármikor. Az alvásidejét úgy alakítottuk ki, hogy mindenkinek jó legyen. Én is voltam óvodás. Nem aludtam az oviban, viszont otthon igen. Mert az volt megszokva, hogy hazaérés után alszunk. Ki mihez szoktatja a gyereket...

Lehet lepontozni nyugodtan. Örülök, ha sikerül valahogy levezetnetek a felgyülemlett feszültséget.

2019. nov. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!