Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Kötelező elhoznom a gyereket...

Kötelező elhoznom a gyereket délben az óvodából ha jelenleg nincs munkám?

Figyelt kérdés

2019. okt. 29. 13:01
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
11%
19es ennyi erővel az anyának is egy ürügy az álláskersés hogy minél hosszabb időre szabaduljon meg a gyerekétől.
2019. nov. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
18%

Itt mindenki csak CsoK miatt szült, de a gyerekkel lenni már kínszenvedés? :D


Nálunk nem szólunk senkinek, hogy vigye haza a gyerekét ha otthon van, de meg van a véleményünk róla. Kicsi a terem, alig férnek el az ágyak, nagy könnyebbség lenne ha az otthonlévők haza vinnék a gyereket, de van hogy ők jönnek legkésőbb a gyerekért. A gyerekkel semmi bajom, de anyukát nem fogom megérteni soha. Minden gyerek boldog ha hamarabb hazaviszik, amelyik nem ott gondok vannak.

2019. nov. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
70%
Utolso,persze hogy boldog,nem kell aludni,anyuka meg oruljon meg iotthon a faradt nyugos gyerekkel,mert mire hazaviszed,mar nem rakod le aludni,es a kicsi sem tud aludni,ha van,mert pont alvasidoben jell az oviba magaval hurcolnia. A legrosszabb megoldas. En biztis hagynam pihenni,ket gyerek napirendjet felboritani. Oldja meg az ovi,annyi gyereket kell felvenni,amennyi agyat le lehet rakni...
2019. nov. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
70%
Es az sem igaz,h ha nem akar hazajonni akkor gond van. Nalumk a ferjem koran (15h) megy erte,epp hogy felkelt es hiszti van hogy nem tud az udvaron jatszani,vagy a pajtasaival. Es nem azert mert baj van itthon,hanem mert panelban lakunk es egyke. Unatkozik. Es szeret bent is lenni.
2019. nov. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
61%
Utolsó, és szerinted az nem baj ha a gyerek unatkozik otthon? Az a gyerek akar óvodában maradni akivel otthon nem foglalkoznak eleget, nem kötik le, csak berakják a szobájába vagy a tv/telefon elé.
2019. nov. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
48%
Mondjuk azert,mert neki a pajtasok fontosak,egyedul semmi nem koti le. ferjem estig dolgozik en meg veszelyeztetett vagyok. Aug ota fekszem. Amugy elotte a jatszon bandaztunk estig . A kanapen szinezgetunk,de azt konnyu megunni. Szoval egy gyerekkel is faraszto,nem mindegyik jatszik el. Az meg hogy 16-21 ig foglalkoztassam,azert tulzas.
2019. nov. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
51%

13-as, én ugyan tanultam fejlődéslélektant. De ha nem tanultam volna és józan paraszti ésszel gondolkodnék, akkor sem értem, hogy vajon hogyan szocializálódik alvás közben? Mert nálunk alvás van ebéd után. Aztán meg már szállingóznak haza a gyerekek is

Foglalkozás délelőtt van, bármilyen fejlesztő tevékenység is kizárólag ekkor. Elég is ennyi egy ekkora gyereknek.

Nyilván, aki dolgozik, annak nincs választása. Aki otthon ül, annak viszont ez csak kifogás, hogy legyen szabadideje. Vagy idő a másik gyerekre. Csak épp attól, hogy új gyerek lett, még a régit sem kell lepasszolni. Vagy annyit kell vállalni, amennyivel elbír az ember

2019. nov. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
51%
Amikor a második gyereket vártam, én is veszélyeztetett terhes voltam. (Az elsővel is). De a nagy itthon volt velem. Még nem volt ovis, mert későn lett szobatiszta. Ennek ellenére megoldottam hogy a második gyerek ne menjen a z elsővel töltött idő rovására. Imádom, amikor az anyák az új gyerek érkezésekor el is felejtik, hogy már van egy másik is.
2019. nov. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
35%
"anyuka meg örüljön meg otthon a fáradt, nyűgös gyerekkel". Csak addig jó a gyerek amíg nincs vele gond?
2019. nov. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
30%
Egyeseknek úgy érzem hetes óvoda lenne a jó, hogy minél kevesebbet legyen láb alatt a gyerek.
2019. nov. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!