Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Hogy oldjátok ti ezt meg?

Hogy oldjátok ti ezt meg?

Figyelt kérdés
Kisfiam áprilisban lesz 3 éves. Lejár a gyes is, tehát vissza kellene mennem dolgozni,ami a halmozott szabival kitolható max júniusig. Utána hogy lehet ezt megoldani?
2019. nov. 12. 06:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
74%

Ha az előző tanévben beirattad, akkor megbeszélés alapján mehet akár tavasszal is.

Lányom múlt hónapban töltötte a 3 évet, így áprilisban kérdeztem utána, milyen lehetőségek vannak. Mehetett volna oviba is, de akkor a kiscsoportot ismételni kellett volna. Szerencsére volt hely a bölcsiben, így augusztusban kezdte, én pedig szeptembertől újra dolgozom.

2019. nov. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Nincs hely a bölcsibe. Ovit mindenképp megérdeklődöm még egyszer mert állitolag nincs hely, majd csak szeptemberben. Mondták ha szeptemberben irattamvolna be ,akkor is a sor végére kerül behelyezésileg és ha nincs hely akkor jövő szeptember. De pont az,hogyha 3 éves korban kötelező, és nincs segitség( nagyszülő ,barát) pénzünk sem lenne fogadni valakit akkor ez most nagyon rossz igy. Ezért kérdeztem hogy van e valami rá,hogy mégis kötelesek bevenni oviba esetleg.



Első 2 válaszra inkább nem reagálnék😉

2019. nov. 15. 12:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!