Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Nálatok biztosítanak felügyele...

Nálatok biztosítanak felügyeletet a szülői alatt?

Figyelt kérdés

Nálunk sajnos nem. Szinte az összes szülő, akitől azt hallottam reggel, hogy nem tud jönni, azzal indokolta, hogy nem tudja hova tenni a gyereket... most én is így jártam, nekem tanfolyamra kell mennem, gondoltam majd a férjem elmegy, ami nem is lenne gond, csak épp a gyereket nem tudom felakasztani a szögre... :/ Utána meg megy a puffogás, hogy megint nem mentek a szülők...

Nem azt mondom, hogy minden csoportban legyen valaki aki vigyáz a gyerekekre, de 1-2 dadust miért nem lehet megkérni arra az 1-1,5 órára, akár a tornateremben, hogy felügyeljenek azokra, akiket nem tudnak máshová tenni? Évente 2 szülői van, miért nem lehet megoldani?


2020. jan. 13. 21:13
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
55%
Nálunk volt hogy behozták a gyereket
2020. jan. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk, ha nagyon muszáj ott lehet a gyerek. Aki nem tudja megoldani, hogy valakivel hazaküldi, annak ott lehet.
2020. jan. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Dadus vagyok!

Nálunk is sokan vannak így de hiába mondták óvónők év elején hogy jelezzenek előre ha felügyelet kell,senki sem tette.

Utána meg napi szinten 20 szülőnek lehet sorolnunk mi mikor hogy lesz,stb stb.

Pedig ott vagyok az oviban,mert a szülői után ugye rendet kell tegyek,újra söpörni,asztalokat visszarendezni stb

2020. jan. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
nálunk sajnos kifejezetten hangsúlyozták, hogy gyerek nélkül. Aki mondta, hogy nem tudja hova tenni, annak javasolták, hogy majd kérdezzen meg egy szülőtársat, hogy mi volt..
2020. jan. 13. 21:26
 5/27 anonim ***** válasza:
66%
Nem, ez miatt már 2 "idein" nem voltam
2020. jan. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Hatig nyitva az óvoda. A szülői 4 körül szokott kezdődni. Amíg végzünk, összevont csoportban vigyáznak arra az 1-2 gyerekre.
2020. jan. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Az óvoda 17 óráig volt nyitva, addig átmehettek a gyerekek a másik csoportba, de utána szülőnek kellett megoldani (a szülői mindig tovább tartott). Szerintem nem várható el, hogy egy másik csoport óvónője, vagy egy dadus túlórázzon emiatt.
2020. jan. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sem volt soha felügyelet. És kérték, hogy ne vigyünk gyereket. 5-ig van nyitva az ovi, fél 5-kor szokott a szülői kezdődni, amikor már az összevont csoportban sincs általában gyerek.
2020. jan. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
57%
Miért kérdező te szívesen túlóráznál ingyen?
2020. jan. 14. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

nem gondolom, hogy az az évi 2*1óra ne lenne bevállalható. És amúgy én rendszeresen túlórázom ingyen, ha már így megkérdezted.

Plusz nem tudom elképzelni, hogy azt ne tudnák lecsúszni, vagy bármi. Csak kis rugalmasság... de mindent a szülő oldjon meg...

2020. jan. 14. 08:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!