Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Óvodai felmentés?

Óvodai felmentés?

Figyelt kérdés
Milyen indokkal adják meg biztosan? Mit kell beleírni?
2020. febr. 2. 19:13
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
40%
Eszedbe se jusson! A gyereknek szüksége van a közösségre.
2020. febr. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
37%
Ahogy az első írja
2020. febr. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
32%
Egyet értek az elsővel. Ne! Hadd menjen közösségbe!
2020. febr. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm DE nem ez volt a kérdés!

Én ismerem, én tudom hogy neki MÉG nem való..., Csak érdekelt más milyen indokot írt

2020. febr. 2. 19:40
 5/29 anonim ***** válasza:
32%

Jaj már megint az a baj, hogy szalvétát hajtogatnak az oviban?

Nincs ilyen amúgy. Mennie kell és kész. Egymillióból egyet találsz, aki nem járatta.

2020. febr. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
90%
Lanyomna betegsek miatt, leukemia kapott felmentes de csak kiscsoport alol. Kozepsoben mar mennie kellett. 5 eves volt akkor
2020. febr. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Ismerősöm között is van aki 4 évesen járatta. Csak mar éve és nem emlékszik pontosan mit írt a kérvénybe m
2020. febr. 2. 20:08
 8/29 anonim ***** válasza:
61%

Az én lányom nem ment. Az én döntésem oka az volt, hogy éretlen volt, szobatisztaság nem alakult ki és sokat esett még.

A gyerekorvos, védőnő írásban javasolta éretlenség miatt, hogy ne menjen, ezt adtam be. Ezen kívül TSMT felmérésem volt róla, ami szintén azt támasztotta alá, hogy éretlen.

Sorolom, hogy kik azok, akik szerint egy gyereknek semmi szüksége nincs a kiscsoportra (az első válaszolók kedvéért): védőnő, gyerekorvos, TSMT szakember, több óvónő (a mi ovinkban is), rengeteg anyuka, gyermekpszichológus és a legjobb az önkormányzati ügyintéző volt, aki mondta, hogy sima ügy, mindig megadják és nagyon jól is teszem, a gyereknek ez nagyon jó lesz!

Szóval hajrá, vágj bele, nem fogod megbánni.

2020. febr. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
43%
Nem a gyerek nem érett rá, hanem te.
2020. febr. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
64%

Miért kedves utolsó, minden gyerek teljesen egyforma? Egyformán érett az összes, aki ovis korú? Robotok talán?

Kizárt dolog, hogy egy gyerek ne legyen éretlen? Ezt így ki mered jelenteni, hiszen ezt mondod a mondatoddal. Melyik információ volt az, amely szerint biztos lehetsz abban, hogy az adott gyerek érett volt, míg a szülője nem? Kiemelnéd nekem azt?

2020. febr. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!