Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Segítség, folyton tetves egy...

Segítség, folyton tetves egy gyerek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, óvónő vagyok. A csoportomban egy kisfiú állandó jelleggel tetves. Az édesanyjának egyszer már szóltam, akkor is én vettem észre, hogy a gyerekének hemzseg a tetű a fején, pontosan azért mert én is elkaptam tőle, ezért úgy gondoltam végignézem mindenki fejét. Azóta eltelt egy jó idő, a gyerek sokat hiányzott, most viszont újra jelen van és délután átnéztem a haját.. megint láthatóak az apró tetvek... Hogy lehet egy ilyen szituációt kezelni? Köszi.

2020. febr. 26. 14:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%
Szólj az igazgatónak.
2020. febr. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
51%
Számomra félelmetes, hogy egy elvileg diplomás pedagógus itt kér tanácsot. Az egyetemen nem tanították, mi ilyenkor az eljárás? Ha nem, vagy elfelejtetted, miért nem kérdezed meg a többi óvónőt? Ha bizonytalan vagy a munkádban, miért nem fordulsz az intézményvezetőhöz? Miért nem kérdezed meg a védőnőt, mit szoktak ilyenkor tenni? Ha mi esetleg hülyeséget tanácsolunk, kellemetlen helyzetbe kerülhetsz.
2020. febr. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%
Intézményvezető, védőnő értesítése!
2020. febr. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
51%
Most ezt komolyan itt kell megkérdezni? Nincs rá protokoll?
2020. febr. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Képzeld, az egyetemen ilyen dolgokat nem tanítanak, kedves utolsó :) Nem azt kérdeztem, hogy egy projektet, hogyan készítsek el, sem hogy az ovisok jellemzését hogyan írjam meg, hanem egy egyszerű kérdést tettem föl. Hogyan lehet ezt megfogalmazni úgy, hogy a szülő ne vegye sértésnek és hasson is rá egyben?
2020. febr. 26. 14:29
 6/22 A kérdező kommentje:
És az óvónők is emberek, csak szólok! :)
2020. febr. 26. 14:29
 7/22 anonim ***** válasza:
44%
Engem speciel zavarna, ha annyira életképtelen óvónője lenne a lányomnak, hogy itt kérne tanácsot. Szerencsére biztos vagyok benne, hogy nem ilyenek az ő óvónői.
2020. febr. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Lehet pont én vagyok a lányod óvónője :)
2020. febr. 26. 14:33
 9/22 A kérdező kommentje:
Pontosan az ilyen szülőkre akarok hatni valahogy másképpen, akik felidegeskednek egy egyszerű kérdésen :)))) Jaj de jó!
2020. febr. 26. 14:35
 10/22 anonim ***** válasza:
94%

Ne bantsatok mar. Pont erre a célra van ez az oldal.


Szerintem, simán mond meg neki a szemébe, hogy tetves és holnap ne hozzá oviba a gyereket.

Nálunk annyira nem finomkodtak ilyen esetben.

Annyi hogy felrehivtak a szülőket nem mindenki előtt szóltak.

2020. febr. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!