Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Szerintetek mikor nyitnak ki...

Szerintetek mikor nyitnak ki rendesen az ovik? (nem az ügyeletre gondolok az tudom, hogy mindenhol van)

Figyelt kérdés

2020. ápr. 29. 12:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%

Szeptemberben. Nyáron is csak annak kellene vinni aki nem tudja hova rakni.

Amúgy meg itt azt írta az ovi vezető hogy nem tudnak ők sem semmi biztosat de június júliusban szerintük ki fog nyitni és augusztusban sem zárnak be

2020. ápr. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
19%
Júniust emlegetnek.
2020. ápr. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Figyi nem voltam bunkó, nem tudom mi baj volt a válaszommal. Azt írtam, senki sem tudja, nem jelenítették meg a hírek, így itt sem fogják megmondani.
2020. ápr. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
Nincs mindenhol ügyelet, összevisszaság van az országban. Elvileg önkormányzati hatáskör de ez is egy tollvonással bármikor megszüntethető. Tegnap is kijött a hír hogy holnaptól kötelező ügyelet biztosítani mindenkinek aki kéri, de nálunk semmi nem történt még, nagy a csönd. Utálom ezt a helyzetet. Nekem egyre több a munkám és sokszor be is kell mennem.
2020. ápr. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
19%
Talán szeptemberben, de még az sem biztos.
2020. ápr. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
77 százalékos nem voltál bunkó, de nem a kérdésemre válaszoltál. Nem azt kérdeztem, hogy írjanak egy napra pontos választ hanem, hogy más, hogy látja, mikorra tippeli, miket hall esetleg.
2020. ápr. 29. 14:07
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
Önkormányzati hatáskör, így szerintem nem lesz egységes. Lehet, higy ahol kevés a fertőzött, ott hamarabb nyitnak. Szerintem egyébként hamarosan elkezdik a nyitásokat, mert sokan nem tudják megoldani (főleg ha nagyszülők se segíthetnek). Ahol mi lakunk, a kerületi önkormányzat már kihirdette, hogy nem lesz nyári szünet, ami amúgy júliusban lett volna, így szerintem tervezik már a nyitást, csak nincs végleges időpont.
2020. ápr. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
31%
Legkésőbb szeptemberben iskola,maradjunk ennyiben 😊
2020. ápr. 30. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
36%
Jelen állás szerint 1-2 év múlva...
2020. máj. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
🤣🤣🤣
2020. máj. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!