Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Szerintetek mikor nyitnak ki...

Szerintetek mikor nyitnak ki rendesen az ovik? (nem az ügyeletre gondolok az tudom, hogy mindenhol van)

Figyelt kérdés

2020. ápr. 29. 12:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
Amint megérkeztek a chip-ek a vakcinákkal, és lehet menteni az irhánkat. Komolyra fordítva, a nyár esélyes, de annyi a bizonytalanság efelől, hogy esetleg óvodánként változni fog.
2020. máj. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha megtelnek az 5 fősre elrendelt ügyeletrs csoportok(már ahol van), akkor akinek már nem fér be a gyereke, ki fog akadni....kénytelenek lesznek először munkáltatóihoz kötni...Amit nem lesz nehéz igazolni hiszen most senki se hobbiból viszi be hanem mert dolgozik...aztán felduzzasztják 10 före....majd 15 főre...aztán rájönnek hogy ennyi erővel ki is nyithatnak. Én nem várom meg. Már jövőhéten mennek. Míg még beleférünk az 5 főbe. Sajnos nem tehetem meg hogy nulla pénzből éljek,munkanélküli meg lejar rovidesen
2020. máj. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!