Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Sokan viszik most oviba a...

Sokan viszik most oviba a gyereket?és ősztől mi lesz?

Figyelt kérdés
A kiesés miatt sokan viszik oviba a gyereket? Vagy sokan otthon maradnak hisz nyáron csak udvaron vannak? Egy 5 évessel vagyok itthon,rosszat teszek ha nem viszem? Ovi ellen tiltakozik,és barátai se biztos hogy mennek.mit tegyek? Még boltba se vittem soha,ha még szájmaszkot kell hordani mennyire biztonságos az ovi? Ha gyereked egyke te viszed? Ki az aki nem viszi?és ha őszre se lesz oltóanyag mégis lesz ovi,suli akkor mi értelme volt az itthonmaradásnak?
2020. máj. 24. 05:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
80%

A bölcsis lányom biztos, hogy nem megy bölcsibe. Január volt, hogy végre beszokott, most lesz végre szobatiszta, úgyhogy nem akarom felzaklatni.

Az ovisnak sincs kedve menni, így egyelőre maradhat itthon. Abban az oviban dolgozom, ahová a lányom jár (a kicsi is itt kezd szeptemberben), így nyáron majd bejöhetnek velem egy kis társaságért. (amennyiben a járvány helyzet megengedi)

2020. máj. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
36%

Itthon vagyok, de megy oviba a 4 éves lányom.

Kell neki a szocializálódás, szüksége van rá különböző okok miatt.

Ráadásul megbetegedtem, muszáj magamra is időt szánnom.

Úgyhogy megy hétfőn.

Merjen bárki is szólni..

2020. máj. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
26%
Nálunk is viszik azok az anyukak akik nem dolgoznak. Hát nagyon nem örülök neki... Minél többen vannak annál nagyon a megbetegedés esélye.. Nem épp a koronára gondolok, hanem minden másra. Jobban örülnék ha nem vinnék, kevesebb lenne az esélye h nekem tp-re kell mennem és lassan elveszitem a munkám🙄 Mert szegény gyereknek es az anyjanak mas társaságra van szüksége...
2020. máj. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
56%
13: pedig pont nem az fogja a fertőzést bevinni, akinek az anyja otthon van, hanem aki eljár dolgozni... szóval nem hátrány, ha egy otthon lévő anyuka beviszi a gyerekét. Inkább rá nézve hátrány, hogy elkaphatja attól, akinek az anyja meg dolgozik. Ha már itt tartunk..
2020. máj. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Az otthon levo anyuka is jar boltba es a ferje is dolgozik. :D

De nem azt mondom h miatta lesznek betegek, hanem h kevesebb az esélye a betegsegnek ha minel kevesebb gyerek van. Nem csak a korona miatt mondom... Es ki jar rosszul? Aki dolgozik es mehet tp-re.. Nem az otthonlevo anyuka megy majd arra. Tudom miről beszélek. Nem savazom őket. Tavaly en is otthon voltam es nem ment a gyerek oviba. De jo is volt. Meg ha kell a közösség neki akkor is. Mert kozossegbe mehet ovi nelkul is. Plusz azert mar olyan nagy foglalkozasok nincsenek...

2020. máj. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!