Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Óvodapedagógusok! Mutatnátok...

Óvodapedagógusok! Mutatnátok olyan PDF tankönyv linkeket, melyek a három év nehezebb tananyagjainak digitalizált változatai? (Elég akár csupán néhány, természetesen nem kell mind) Vagy online olvasható óvodapedagógus-tankönyv linkek is megfelelnének.

Figyelt kérdés

Köszönet, amiért küldtök hyperlinkeket! Sokat segítetek ezzel.


Mégvalami eszembe jutott: minden óvoda előírja, hogy reggel hattól bent kell lenni este ötig-hatig? Olyan óvodák nincsenek, ahol reggel felügyel valaki, amikor a gyermekek beérkeznek, majd csak hétre-nyolcra érkeznek az óvodapedagógusok és négyig maradnak, majd valaki hatig megint ügyel a gyermekekre, míg a szülők értük nem jönnek?



2021. jan. 13. 13:05
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Fent van a neten az óvódapedagógus képzpés tematikája. Ott, intézményen belül rá tudsz keresni az adott kurzus tankönyveire és kötelező olvasmányaira.
2021. jan. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de én nem ezt kérem (továbbra is) tőletek. :) Éppen emiatt, amit írtál. Minden ott van, csak épp néhány (pláne nehezebb) e-book nincs. Ahogy írtam rendkívül szeretnék egy kevés PDF-be beleolvasni.
2021. jan. 13. 14:27
 13/24 A kérdező kommentje:
Valóban kiemelkedően nagyon szépen köszönöm a fáradozásaitokat, hogy hála nektek beleolvashatok majd néhány tankönyvbe!
2021. jan. 13. 14:29
 14/24 anonim ***** válasza:
90%
A szakdogát ne írjuk meg helyetted? Az ilyen pdf-ek elvileg tilosak, nem hinném hogy itt nyilvánosan bárki elküldi neked. Inkább az adott szak fb csoportjaiban kérdezz rá konkrét könyvre, amit a tematikából előzetesen kinéztél.
2021. jan. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Csak úgy árad belőled a kedvesség. :D Ötös írhatna neked is. Amúgy nem hiszem, hogy tilos lenne linkelni e-book-okat, hiszen nem ez lesz az első szak, aminek fenn vannak a neten PDF-jei. ;) Nem kötekedésből írom, nehogy félreértsd, épp ellenkezőleg!
2021. jan. 13. 15:33
 16/24 A kérdező kommentje:
Akkor felkeresem az Orcakönyves csoportokat.
2021. jan. 13. 15:34
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo, ugyan en gyogypedagogusnak tanulok, de szerintem komolyan nincs ilyen konyv, mint amit te keresel :D Tobb szaz konyvunk, szakirodalmunk van, amibol tanulni kell, es en lennek a legboldogabb, ha lenne 1-2 olyan, ami osszefoglalna a 4 rettenetesen nehez es hosszu ev osszes tananyagat (nekunk 3+1 ev gyakorlat van) de sajnos egyelore meg nem talaltam ilyesmit. Gondolom ez a legtobb szakkal sincs maskepp,hiszen olyan sokretu az oktatas, hogy nehez lenne osszefoglalni par konyvben mindent :)

Egyebkent, csak hogy ajanljak is valamit, a Fejlodeslelektan (Cole) egy hasznos kis konyv, ugy tudom, az kb minden pedagogiai szakon kell, es talan lekalozkodhato valamelyik oldalrol.

2021. jan. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

?


Azt hiszem nem igazán értem amit írsz.


"Összefoglaló könyvek"?


Tényleg nem értem. :D


Nem írtam ilyesmiről, szerintem ezt más kiírásához szeretted volna írni. Nem baj! :) Semmi probléma.


Én tőletek (vagyis jobb esetben óvodapedagógusoktól) a legnehezebb tantárgyak e-könyveit kértem (volna - most már valószínű múlt időben, mivel senki nem linkelt; igaz, az Orcakönyves csoportot nem kerestem még fel). Néhány e-book-ot csupán, nem a három év összes anyagát, sem összefoglalókat. :DD

2021. jan. 13. 23:04
 19/24 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező, te tényleg ilyen buta vagy?
2021. jan. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Minden ott van a válaszomban, ha nem olvastad értelmezve, amit eggyel fentebb olvashatsz, magadat hibáztasd, ne azt aki még csak meg sem érdemli.


Vagy legalábbis ne egy ilyen nesze semmi, fogd meg jól indokolatlan lenézést vágj ide, mert ezzel senki nem lesz előbbre, és csak magadat minősíted.

2021. jan. 14. 12:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!