Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Vasalható ovis jel a ruhacimké...

Vasalható ovis jel a ruhacimkére is feltehető, vagy csak a ruha anyagára?

Figyelt kérdés
Rögtön kimoshatom miután felvasaltam?

2021. aug. 31. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
címkére is. legalábbis az ovisjel.hu-ról rendelt színes biztosan.
2021. aug. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én megpróbáltam mindkettőre,mindkettőn rajta is maradt míg ki nem hűlt az anyag.Utana a címkéről lefordult.Mondjuk némelyik a ruharol is 😂 Biztos valami gagyit vettem.
2021. aug. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem rajta maradt a címkéken is. Sőt a kisebbik gyerek jelét rávasaltam az előző jelre is. Én mosás után vasaltam fel. Ovisjel.hu-ról rendeltem én is.
2021. aug. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én évek óta az ovisjel.hu-ról rendelek. Az oviban én vasaltam mindenre. Ottmaradt. Sőt, előszőr egy sapkára, de véletlenül ferde lett. Próbáltam mindennel leszedni, de esélytelen. Szóval ez fixen ottmarad. Vannak matricáik, meg mindenféle cimkék. Már sulis a lányom, még most is onnan rendelek neveket pl. ceruzákra, könyvekre.

[link]

2021. aug. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
66%

Én címkére az alkoholos filccel való rajzolást javaslom. Meg mellé monogramot.

3 éve így jelölöm a ruháit, még nem tűnt el semmi.

Kéztörlőkre, huzatra meg felvarrom. 5 perc. Az nem válik fel soha :).

2021. aug. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!