Mit tehetnék ???

Figyelt kérdés
Gyerekem most kezdte az óvodát nem volt vele semmi baj míg el nem jött az ebéd egyszerűen nem hajlandó leülni az asztalhoz és enni mondta az óvónő annyira ellenkezett hogy már öklendezett.. nem nagy evő itthon se és baromi válogatós de itthon azért leül ha szólok neki hogy ebéd van.
2021. szept. 7. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Az enyém sem fogadott el semmit, én megtehettem, hogy csak ebédig volt.
2021. szept. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémmel is ebédkor vannak gondok, leül ugyan de nem akar enni és unalmában piszkál mindenkit akit elér, tiszta égő amikor megyek érte és percenként hallom hogy rászólnak, hogy fejezze be, ne piszkája a mellette ülőt 😅 Majd megszokják ezt is egy idő után és beáll a rendszer náluk remélhetőleg de vannak ilyen gyerekek, akiknek az evés nem központi kérdés. Itthon eszik egyébként még, úgyhogy nem tragédia ha nem eszi meg a benti ebédet.
2021. szept. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Max. annyit, hogy lelkesíted, hogy egye csak meg, mert finom és a többiek is megeszik. A többit az óvónénik tudják ott helyben lemeccselni.
2021. szept. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te nem sokmindent tudsz tenni, hiszen nem vagy ott. Elmondhatod neki, amikor otthon leültök enni, hogy ilyen ügyesen tud enni az oviban is. De nagyjából ennyi.
2021. szept. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Majd kezelik ezt az óvónők, te szerintem sok mindent nem tehetsz. Az enyém ellenkezett eleinte, ahogy beszokott ez elmúlt, de továbbra is válogatós (itthon is az). De tudom, hogy van olyan gyerek, aki továbbra sem hajlandó enni. Kínálják, bátorítják, de nem erőltetik. Leülnie le kell a többiek közé az asztalhoz, de ennyi. Anyukája elmondása alapján ahogy hazaér, lefekvésig eszik :D
2021. szept. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!