Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ha kijelentik hogy nem mehet...

Ha kijelentik hogy nem mehet a gyerek de én mégis viszem mit tehetnek?

Figyelt kérdés
2 gyerekem jár oviba már 1 éve idejárnak de soha nem voltam szülőin, mert megkérdeztem és azt mondták hogy gyerekkel nem lehet menni. Elegem van abból hogy lenéznek a faluba és mindenki arról beszél hogy nem érdekelnek a gyerekek mert nem járok el a szülőire ezért úgy döntöttem hogy bizony én 3 gyerekkel fogok odaállitani a következőre. A kérdésem az lenne hogy ilyen esetben mi lesz? Elküldenek? Rendőrt hivnak? Ha esetleg engeik hogy maradjunk akkor a gyerekeimmel fognak rosszabbul bánni? Szerintetek?
2015. ápr. 2. 10:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/79 anonim ***** válasza:
87%

Miért akarod mindenáron elvinni a gyerekeidet egy szülői értekezletre? Csak akadályozni fogják az érdemei megbeszélést, ezzel más idejét rabolod, az összes szülőét is?

Mire jó az neked?

2015. ápr. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/79 A kérdező kommentje:
Mert szeretnék elmenni, hogy végre ne szapuljanak a hátam mögött.
2015. ápr. 2. 11:12
 3/79 anonim ***** válasza:
85%
Dicséretes, hogy soha nem voltál még szülőin. Ideje lenne elkezdeni. A gyerekek viszont nem oda valók. Biztos tud rájuk akár egy szomszédnéni vigyázni.
2015. ápr. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/79 A kérdező kommentje:
Köszi aranyos vagy! Nem tud rájuk vigyázni senki.
2015. ápr. 2. 11:14
 5/79 A kérdező kommentje:
És ha lehetne kérni akkor a kérdésre válaszoljatok mert véleményekre nem vagyok kiváncsi.
2015. ápr. 2. 11:15
 6/79 anonim ***** válasza:
86%

próbáld meg rábízni addig a gyerekeket valakire

Nem jó nekik, árt nekik(!) ha ott vannak, ahol felnőttek beszélgetnek róluk. Nem értik, félreértik és kavarodást okoz a lelkükben. Egyáltalán szabály: a gyerek előtt(a feje fölött) nem beszélünk mi felnőttek róla.

2015. ápr. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/79 A kérdező kommentje:

" A kérdésem az lenne hogy ilyen esetben mi lesz? Elküldenek? Rendőrt hivnak? Ha esetleg engeik hogy maradjunk akkor a gyerekeimmel fognak rosszabbul bánni? Szerintetek?

"

2015. ápr. 2. 11:17
 8/79 anonim ***** válasza:
87%
Mondjuk en nem azert jarok szuloire nehogy a faluba megszoljanak....Biztos van apukajuk azoknak a gyerekeknek.Majd o vigyaz rajuk. Vagy nagyi. Vagy szomszed. Vagy babysitter.
2015. ápr. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/79 anonim ***** válasza:
82%
Nem fognak rendort hivni,de a velemeny meg lesz rolad.
2015. ápr. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/79 A kérdező kommentje:
Így is? :( Hát akkor mindenképp én leszek a téma .
2015. ápr. 2. 11:19
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!