Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mi lenne a legjobb döntés...

Mi lenne a legjobb döntés ilyenkor? Van jó döntés egyáltalán?

Figyelt kérdés

Van egy lassan 3 éves lányom. Szeptemberben kezdte az ovit, az elején minden jól ment, szeretett ott lenni. Aztán az ottalvaskor jött a probléma, nem alszik csak ül az ágyán 2 órát. Mikor hazahozom fáradt, elalszik, és egészen estig sír nem akar ott aludni, másnap reggel kezdi elölről. Az életvidám rosszaság gyerekemből egy befordulos sírós gyerek lett. :(

Holnap kellene kezdenem dolgozni, de egyszerüen nem tudom mit tegyek. Hozzam el délben most egy darabig és hagyjam a melót, vagy hagyjam szenvedni a gyereket?

Jó tudom minden gyerek megszokja stb, de azt is tudom ha most megutálja az ovit végig kin szenvedés lesz neki mennie. :(


2021. okt. 11. 20:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Mért nem akar aludni? Milyenek az óvónők?
2021. okt. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Egyszer azt mondta felkelt és nem volt ott senki a csoportban azota le sem mer feküdni. Egyébként az ovonők normálisnak tünnek, de ugye én nem vagyok ott egész nap.
2021. okt. 11. 20:48
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Azt hogy kell érteni, hogy nem volt ott senki a csoportban? Nem lehet, hogy álmodott? Az óvónőktől kéne tanácsot kérni.
2021. okt. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Mármint a gyerekeken kivül. Az ovonők nem voltak ott.

Kértem, azt mondtak majd megszokja. De egyszerűen a kis lelke ennyira össze van zavarodva, minden percben mondja menjek érte délben mikor itthon van. Ma is vagy 300x elmondta. Közben pityereg, potyog a könnye, ami nem hiszti mert azt felismerem.

2021. okt. 11. 20:57
 5/14 anonim ***** válasza:
44%
Nekem nem lenne szivem otthagyni. Délben hazavinném.
2021. okt. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
52%
Valakihez nem elhetne átvinni? Nagyszülők pl?
2021. okt. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
47%
És mennyire megoldható, hogy te ne dolgozz (ill. du. ne dolgozz)?
2021. okt. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Segítség nincs. Sajnos.

Nekem sincs szivem otthagyni ..

Viszont ez az apjával vita téma...

Pedig nem azt mondtam hogy sosem fogok dolgozni, csak megvárom míg megszokja teljesen.

Anyagilag igy is elvagyunk, nem jött volna rosszul az a 100ezer ft körüli összeg amit a 6 órára kaptam volna de ugy érzem nem ér ennyit az hogy a gyerekem teljesen tönkremenjen lelkileg. :(

2021. okt. 11. 21:09
 9/14 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem létfontosságú, én pár hónapot hagynék még, hogy fokozatosan szokja meg. Nem lehetsz örökké otthon, de lehet, hogy még sok neki így hirtelen. Esetleg 4 órás munka nem lenne megoldható eleinte?
2021. okt. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%

Otthon aludt ebéd után?

Magában aludt, nem anyával összebújva?

2021. okt. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!