Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Az óvoda kötelezhet hogy pcr...

Szilviii81 kérdése:

Az óvoda kötelezhet hogy pcr tesztet csináljanak 5.5 éves gyerekemnél?

Figyelt kérdés
Januárban egy óvonö és és kislányom dajkája is betegen járt dolgozni. És így kéri a vezető óvonő a pcr tesztet.
2022. jan. 22. 20:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Esetleg ha magánovi.
2022. jan. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
18%
De mi olyan nagy ügy megcsinálni egy tesztet?
2022. jan. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Derjaderja ***** válasza:
51%
Hát ha kontaktjai a gyerekednek, akkor ő karanténban kell legyen.
2022. jan. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
26%
Nem. Egyèbkènt ami csak egy kis kellemetlensèg egy felnőttnek, az nagy kellemetlensèg a gyereknek. Le a kalappal a gyerekem előtt, aki simàn hagyta megcsinàlni a tesztet. Masodszorra màr csak a 2 mandulàjàròl engedte orr ès mandula helyett. Szerencsènk volt, hogy lehetett vàlasztani.
2022. jan. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Anonim itt az a probléma hogy az óvonöknek és dajkának nem kell pcr tesztet csinálni.

Plussz simán dolgozhatnak full betegen. Nekik nem kell még egy sima gyors teszt sem.

De egy 5 és fél éves gyereknek kell.

2022. jan. 22. 20:46
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Hát hogyne. Biztos negatív teszt nélkül mentek dolgozni full betegen.
2022. jan. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%

A fiamnak szájba tevőset csináltam, csak az inyen, a nyelven és a nyelv alatt kell tartani amíg felszív egy kis nyálat, nincs még 3 éves.

És működött, mert 2 csíkos lett.

Én bölcsibe vagyok, ha gyanusnak éreztem magam teszteltem, de nem kötöttem a szülők orrára, vasárnap negatív volt, kedd reggel fájt a torkom, már + is lett.

2022. jan. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk rengeteg a covid fertőzött, egyszer sem kértek tesztet, múlt héten 6 gyerek és 2 óvónő volt igazolt covidos, szerintem mindenki elkapta, csak a többi gyereket nem tesztelték, karanténba kerültünk, de tesztet nem kellett csinálni.
2022. jan. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem kötelezhet. Beteg gyereket nem köteles bevenni az ovi, orrfolyással sem, de azt nem ők mondják meg, kell-e teszt.
2022. jan. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem az ovi hanem a gyerekorvos"kötelezett". Nem adnak nélküle igazolást, hogy közösségbe mehet.
2022. jan. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!