Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Kiakadtam! Mit lehet ilyen...

Kiakadtam! Mit lehet ilyen helyzetben tenni?!

Figyelt kérdés
Az ovinkban 1-től 3-ig van az alvás. 4 éves kislányom kb 3 előtt aludt el 10 perccel, mert annyit aludt kb. Felébresztették 3-kor, persze, hogy sírt szegénykém. És nem akart kikelni az ágyból, hanem vissza akart aludni. Ekkor az óvónő az arcába öntött egy pohár jég hideg vizet, hogy ébredjen most már fel. Nem tudom mi tévő legyek??? Lehet ezt szó nélkül hagyni??

2022. febr. 2. 20:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
Legközelebb időben elalszik.
2022. febr. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Jézusom. Én azonnal beszélnék az óvodavezetővel.
2022. febr. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

Ezt pontosan honnan tudod?

Nem hiszem hogy ez így volt.

Egyébként az egyértelmű hogy nem 20 gyereket igazítanak egyhez

2022. febr. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Ezt ki mondta, a gyerek, mert azt azért fenntartással kell kezelni.Egy gyerek nem mondja 3 évesen, hogy jéghideg víz. Én így ezt nem hinném el.
2022. febr. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Óvónőként írok neked. Nagyon remélem, hogy valójában ez nem történt meg, de ha igen, az ilyen óvónőnek semmi keresnivalója nincs a pályán. El nem tudom képzelni, hogy ez valóban megtörtént. A kislányom mondta? Más csoporttárs is látta? Érdeklődj a többi szülőnél. Ha valóban megtortent biztosan elmesélte más is otthon, hiszen ez rendkívüli esemény.

Ha biztosan igaz akkor első körben óvodavezető, ha nem történik semmi, akkor fenntartó.

Ha csak a gyerek mesélte azt azért kezeld fenntartással.

2022. febr. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%

Az óvónő biztosan nem (így) mesélte el.

A 4 éves lányod mesélte? :DDDDD

2022. febr. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Engem is érdekelne, hogy ki mondta. Kétlem, hogy ennyi idős gyerel tudná, hogy hány óra volt mikor elaludt
2022. febr. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%

Mi tévő legyél? Kérdezd meg az óvónőtől, hogy hogy volt, szerintem ez egyértelmű, először mesélje el ő is a verzióját.

Ezt ki mesélte így, a lányod? Ha neadjisten megtörtént, akkor azt nyilván látta a többi gyerek is, de valószínűleg nem történt meg - lányod mégis honnan tudná hogy hány óra volt mikor elaludt és mennyit aludt?

A ruhája vizes volt? Azért ha egy pohár vizet ráöntenek akkor ott más is vizes lesz nem csak az arca, szóval ennek nem olyan nehéz utánajárni.

De rákérdezni nyilván rá kell hogy ez hogy volt.

2022. febr. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
30%

Nagyon eltűntél...

Nem tetszenek a válaszok?

2022. febr. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%

Ez velem is megtörtént az oviban anno,szóval nem olyan hihetetlen sztori. Engem is az ágyban öntött le az a nyomorult,mert nem adtam oda a játékot,amit az ágyba vittem (nem tudom,mi baja volt ezzel). Én akkor valamiért nem mondtam el otthon,csak kb 25 évvel később említettem meg,de anyám kiakadt,hogy miért nem szóltam.

Egy szó,mint száz..sajnos vannak ilyen óvónők és érdemes náluk rákérdezni,hogy mi is volt ez,mert a saját példámat véve,az a retek,aki velem ezt tette,állandóan g*ciskedett a legtöbb gyerekkel,mert senki nem állította le (én sem mondtam otthon).

Szóval aki ilyet tesz,az valószínű máskor sem a megfelelő módon nevel.

2022. febr. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!