Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vigyem inkább a ballagásra?...

Vigyem inkább a ballagásra? Kiakadtam

Figyelt kérdés

2 hét múlva lesz 1 éves a kisfiam. Eddig mindig anyósom vigyázott rá ha dolgom volt mert az apukája reggeltől estig dolgozik.

Hugom ballagása lesz holnap 70 km-re a mi városunktól. Idáig úgy volt itthon marad a fiam jön anyósom és vigyáz rá még tart a ballagás utána az ebéd ami étterembe lesz. Ahol lakunk lesz 3 napos rendezvény. Nem volt még a kicsi ilyenen de én mint a gyerekem anyja ragaszkodpk hozzá h először velünk menjen ilyenre ne a mamával.

Mondtam neki ne vigye ki mert nekünk más az elképzelésünk és lehet megijedne a nagy zajtól.

A ballagást se hagyhatom ki de azt se szeretném ha a gyereket tudtunk nélkül vinné. Mit csináljak?


2016. ápr. 29. 12:57
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
84%
Egy éves gyereket miért nem lehet elvinni a ballagásra? Húgomnak 14 hónapos iker fiai vannak. Mindenhova viszi őket. Neveli őket, így nem rumliznak.
2016. ápr. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
86%
Nem ertem miert gond ha kimegy a mamaval a falunapra vagy mire...o tesz neked szivesseget h fel napig vigyaz a gyerekre, nehogymar ne mehessen vele arrafele setalni. Ha nem tetszik,maradj itthon es vigyazz ra te. A ballagasra nem citalnam el, ott is tomeg van..
2016. ápr. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Akkor is úgy gondolom mint szülő hagy döntsem el hova megy a gyerekem.
2016. ápr. 29. 13:03
 4/28 anonim ***** válasza:
55%

2-es, csak azért gond, mert pont azért nem viszi magával sem, mert még kicsinek találja a gyereket az ilyen és ehhez hasonló rendezvényekhez.

Mi értelme otthon hagyni a gyereket, ha a rá vigyázó ugyanúgy elviszi egy hangos, zajos, "tömegrendezvényre"?


Vidd a ballagásra!

2016. ápr. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
65%
ne vidd a ballagásra. nekem tavaly volt ballagásom, és volt aki elhozta az egy év körüli babáját, és nagyon sírt végig, nem lehetett tőle hallani a beszédeket. idegesítő volt nagyon. de amúgy én se értem hogy a mama miért ne vihetné ki. ő úgyse fog emlékezni rá hogy kivel ment, vagy hogy ment egyáltalán.
2016. ápr. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
96%

Nagyszülőkre akkor lehet rábízni a gyereket, ha el tudod viselni, hogy mit csinálnak vele, amíg távol vagy.

Ha nem,akkor keress másik bébiszittert, vagy oldd meg egyedül.

2016. ápr. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Azért nem szeretném ha ő vinné mert volt h sétáltunk suli előtt pont szünet volt nagy zsinat és a fiam addig sìrt még el nem mentünk onnan. Ha nekem se nyugodott meg akk a mamának h nyugodna meg ilyen helyzetben?
2016. ápr. 29. 13:07
 8/28 anonim ***** válasza:
98%
6 hetes korában vittük először szabadtéri rendezvényre a gyerkőcöt és azóta millió helyen voltunk együtt, normális keretek között mindenbe bevonjuk. Én nem csinálnék ebből ekkora ügyet, de a legegyszerűbb kerek-perec megmondani anyósnak az elképzeléseidet.
2016. ápr. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
88%

Nézd, két választásod van:

1. Elviszed a gyereket a ballagásra, lehet hogy ott veri ki a hisztit, nem fogod tudni lecsillapítani, egy csomó embernek tönkre teszed a ballagási élményét... vagy jó lesz és simán kibírja, bár nem hiszem, hogy 70 km utazás után még nem lesz nyűgös...

2. Otthagyod anyósoddal, elviszi a rendezvényre, ha megijed és sírni fog, akkor anyuka gyorsan hazaviszi a kicsit és a megszokott környezetében megnyugszik.

Szerintem úgysem fog emlékezni arra, kivel ment először ilyen helyre...

Szerintem túlreagálod egy cseppet a dolgot, tudod más embernek még ennyi segítsége sincs...

2016. ápr. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
92%

Vidd el a kicsit ma a falunapra (azt írod, 3 napos), holnap meg mehet a mamával, akkor már nem először megy. Én inkább engedném, hogy elvigye a nagyi egy rendezvényre, minthogy magammal cipeljem 70 kilométerre unatkozni.

Néha anyukám szokott vigyázni a gyerekekre, és ilyenkor Ő a főnök. Természetesen nem mindenben értünk egyet a gyereknevelés terén, de bízom benne, hogy nem enged olyat, ami veszélyeztetné a gyerekeimet (különben nem bíznám rá őket), attól meg hogy sokkal engedékenyebb a gyerekekkel, nem lesz semmi bajuk. Tudják, hogy itthon mit lehet, meg a nagymamánál mit lehet.

Egyébként attól én is kiakadnék, ha anyukám a tiltásom ellenére vinné valahova el a gyerekeket titokban. Miért feltételezed hogy anyósod ezt csinálná, volt már rá korábban példa?

2016. ápr. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!