Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Adnál kislányodra oviba fiús...

Adnál kislányodra oviba fiús nadrágot?

Figyelt kérdés
Kislányom szeretne egy melegítő nadrágot. Szürke és egyértelműen fiús. Próbáltam rábeszélni egy lányosabb verzióra, de konkrét mesekarakter van rajta (mancs órjáratos fiú kutyák) ami miatt szeretné. Csak félek, hogy oviban megszólnának.
2022. febr. 7. 20:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%

Jézusom, hány éves vagy, 12?! Mi a tököm tud fiús lenni egy ovisoknak való sima szürke, Mancs őrjáratos melegítő nadrágon?!?!?!?

Add rá a szürke melegítő nadrágot.

2022. febr. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
96%

Mármint téged szólnának meg? :D


Biztos nem volt korai a gyerekvállallás, ha képes vagy azon rugózni, hogy mit szólnak ahhoz mások, hogy milyen színű nadrágot adsz a gyerekre?

2022. febr. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
94%
Uhh mert egy kislány csak rózsaszínben lehet vagy mi? Ne légy ennyire szűklátókörű, kérdező. A szürke különben is inkább uniszex szín.
2022. febr. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
39%

Nem adnék rá. Rózsaszínt se adok, de egyértelműen fiús nadrágot se adnék rá.


1 kivétel van: ha nagyon-nagyon tetszene neki.


Nálatok épp ez a helyzet. Szóval hajrá! Ne foglalkozz senkivel!

2022. febr. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Hajaj. Én is így gondoltam, mint a válaszolók, addig míg nem azzal jött haza a lányom az óviból, hogy a fiúk azt mondták a pulcsija nem lányos(sötétkék,piros szívvel)

Amúgy azóta is adok rá nem rózsaszín ruhát 😁

Bár nem is volt több ilyen eset.

2022. febr. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ez nem is fiús. Simán ráadom. Lány lehet fiú ruhában, fordítva gáz.
2022. febr. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
88%
Most ez nagyon 21. századi maszlag lesz de az ilyen kicsiket még nem érdeklik ezek a nemiségi dolgok maximum odáig, hogy melyik a fiú meg melyik a lány wc és azt is csak a szabály miatt. Ők annyit látnak ebből, hogy ú a Julikán menő Mancs őrjáratos nadrág van, nem azt, hogy fiús a szabása / színe vagy lányos. A kislányom gyakran van az oviban szürkében vagy éppen mackónadrágban, soha senki nem mondta hogy kisfiús lenne. De amikor csillogós Jegvarázsos tüllszoknyában megy akkor sem mondják rá, hogy ejj de lányos vagy ma Kittike. Én simán ráadnám ha azt szeretné, de én elég nagy szabadságot hagyok neki ilyenekben (is).
2022. febr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy ráadnám. Kislányom kedvenc nadrágjai mind kékek, és helikopter, maci, zsiráf, ilyenek vannak rajta. Na meg citromsárga fekete róka. Minden másban ragaszkodik a rózsaszínhez. Ne foglalkozz másokkal, az a fontos hogy kényelmes legyen, és jól érezze magát benne.
2022. febr. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
28%

7!

Az 5 éves lányom simán mondja, hogy ez a pulcsi /nadrág lányos vagy fiús.

Ő pl csak lányosat hajlandó felvenni, és ezt ruhavásárláskor közli is, hogy "elég lányos-e" a kiválasztott cucc :) XD..


Ennyit arról, hogy a kicsiket nem érdekli. Dehogynem!


A húgom 2 kislánya (4 és 5 évesek) úgy válogatnak a ruhák közt, hogy csak na. Saját ízlésük van,csak a számukra legcsinosabbat veszik fel. Látnod kéne.. :)

2022. febr. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Kapaszkodj meg: a lányomnak a H&M fiú részlegéről rendeltem pólókat, mert épp a dinók, Shere Khan és Simba a kedvenc karakterei, és a gyártók szerint ezek mind fiúsak. Tavaly nyáron a Zara fiú részéről rendeltem Goofys rövidgatyát, mert akkor meg az volt a favorit. De amúgy van Elzás kistáska is itthon, meg hercegnős ruhák tömkelege. Szerintem ezzel semmi gond nincs, ha a gyereknek tetszik simán ráadom, amúgy is hülyeség ez, hogy a lányok csak Szófia hercegnőt, a fiúk meg csak a Mancs őrjáratot szerethetik.
2022. febr. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!