Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Adnál kislányodra oviba fiús...

Adnál kislányodra oviba fiús nadrágot?

Figyelt kérdés
Kislányom szeretne egy melegítő nadrágot. Szürke és egyértelműen fiús. Próbáltam rábeszélni egy lányosabb verzióra, de konkrét mesekarakter van rajta (mancs órjáratos fiú kutyák) ami miatt szeretné. Csak félek, hogy oviban megszólnának.
2022. febr. 7. 20:44
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
94%

Az én lányom a dínókat szereti, adok rá ilyen ruhát, mert tetszik neki. És tudom, vannak már rózsaszín dínos cuccok is, olyanunk is van, de sima szürke meg zöld is a fiú részlegről. A múltkor egy kisfiún flitteres simis unikornisos póló volt és a kislányom nagy izgatottsággal mesélte, hogy mennyire jó pólója volt xy-nak és egyáltalán nem érdekelte, hogy egy kisgyerek hordta. A flittert nem véletlen említettem amúgy, mert most már fiúknak is gyártanam például flitteres focis meg szuperhősös pólót.

A farsangon pedig Hulk lesz az 5 éves lányom és ezt is engedem, egyébként nem, de ha valaki emiatt leszólna, szerintem azzal baj van. Biztos, hogy azért, mert valaki nem rózsaszín ruhában van kislányként vagy zöldben kisfiúként, nem fogja leszólni senki.

2022. febr. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
83%
Ha neki tetszik miért ne. A 7 éves lányom simán felvesz kék Mario-os pólót vagy Batman-eset, mert az tetszik neki. A fiamon is ma piros bélelt nadrág volt, aminek hátul az ülepén egy fehér viràg volt( a nővéréé volt anno).
2022. febr. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
86%
9: magukon lehet, de kötve hiszem, hogy az ovis társaik szettjeivel is igyanígy foglakoznának…
2022. febr. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
94%

Én is ráadnám.

Lányomon kék-zöld kockás kabát volt tél elején, mert hirtelen kellett neki venni, és ez volt a méretében, plusz vízhatlan volt (lányoknak valóból csak cuki mini szövetkabát volt, ami igazából azon kívül, hogy jól néz ki, melegnek és vízhatlannak nem volt mondható). Engem nem zavart volna, de mindenki fiúnak nézte. Szerintem tök gáz ez a hozzáállás. Én sem hordok állandóan rózsaszínt meg pirosat, mégis nő vagyok.

Szóval add rá nyugodtan, aztán tojd le, mit mondanak.

2022. febr. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
92%
Az én lányomnak is van szürke nadrágja, sőt sötétkék is. Ez miért is fiús? Mert nem rózsaszín? Óvodába is simán ráadom.
2022. febr. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
92%
10 éves a lányom és a mai napig veszek neki pólót, pulcsit, zoknit a fiúrészlegről. Ugyanis imádja a Jurassic World-öt, de azt lányoknak nem gyártanak. Vagy pl Playstation-ös pulcsija is van, szintén a fiúrészről (piros, és ezüst feliratos + kontroller van rajta).
2022. febr. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
93%

amúgy szerintem a mancs őrjárat nem igazán csak fiús, középső lányomnak rózsaszín mancsos táskája meg étkészlete (pohár, mélytányér, lapostányér) is van, lehet még pólója is


16os voltam

2022. febr. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
92%
Kisgyerek, többet számít a minta, mint a szín meg a fazon.
2022. febr. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Derjaderja ***** válasza:
8%

Ha egy mód van rá, nem, ahogy fent írták. Mar a szabas meg a műfaj (melegítő) is inkább fiús, de azon még a szín meg a minta enyhíthet.

Persze ha ez a gyerek agylövése, akkor engednék.


Az en lányomat amúgy a szomszéd óvis kislány teljesen kiképezte, és pl a kék cuccokat nem fogadja el, mert fiús (meg bentre, otthonra, vendégségbe, programra mindig harisnyát és ruhát kér és àltalában kap is., de ez már rég így van, pedig én sose hordok szoknyát.)

2022. febr. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 Derjaderja ***** válasza:
0%
A fent alatt a 4-esre gondoltam.
2022. febr. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!