Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Adnál kislányodra oviba fiús...

Adnál kislányodra oviba fiús nadrágot?

Figyelt kérdés
Kislányom szeretne egy melegítő nadrágot. Szürke és egyértelműen fiús. Próbáltam rábeszélni egy lányosabb verzióra, de konkrét mesekarakter van rajta (mancs órjáratos fiú kutyák) ami miatt szeretné. Csak félek, hogy oviban megszólnának.
2022. febr. 7. 20:44
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
72%

#7 Attól függ, mekkora ovis. A 3 éves kiscsoportos fiamat valószínűleg nem érdekelte volna az sem, ha rózsaszín csillámpónis pólóban megy oviba, de most nagycsoportosan, 5 és fél évesen már kőkeményen "leszólja" a csajos dolgokat. Nem mintha lennének csajos ruhái vagy cuccai, de pl a minap az apja vett neki egy fogkefét, amin van 2 vékony lila csík (amúgy a fogkefe maga kék), és már arra is azt mondta, hogy lányos.

A kérdésre válaszolva, a kislányomnak pl van pár fiú melegítőgatyája. Ennek két oka van: 1. Fiúnadrágból valahogy sokkal több a vastagabb, kötős melegítő, lányoknak még a tél kellős közepén is a papírvékony leggingek vannak erőltetve mindenhol; 2. Mivel a dzsekije, sapkája és a csizmája is rózsaszín, akartam pár semlegesebb gatyát, hogy mégse legyen ilyen habos-babos pink az egész gyerek, így vettem neki két szürkét meg egy feketét (mindkettő fiúnadrág papíron). Bár a lányom még csak másfél éves múlt, de oviban is simán ráadnék egy "fiúsabb" szürke nadrágot valami "csajosabb" pólóval akár.

2022. febr. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
3 éves kislány. Egyébként ezt én is problémásnak találom, hogy lányokra alig van vastagabb melegítőnadrág. Kicsiknek még csak-csak, de a 8 évesnek már csak legging
2022. febr. 8. 09:56
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, amúgy maga a Mancs Őrjárat egy tök "semleges" mese, és szerintem a 3 éves ovistársaknak nem fog feltűnni, hogy óóóó hát ezen nincs rajta se Skye, se Everest, úgyhogy ez fiús :D Főleg ha tetszik neki, nyugodtan ráadhatod, legyen hozzá valami lányosabb felső rajta, aztán kész.
2022. febr. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Nem a Mancs őrjárat fiús, hanem konkrétan a választott nadrág.
2022. febr. 8. 10:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!