Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Így vinnétek a gyereketek...

Így vinnétek a gyereketek oviba?Ma úgy adták ki, hogy beteg?

Figyelt kérdés
Nagyon beteg!Hazajöttünk,lázmérés 36.3.Szóval láza nincs.3x köhentett és kb ugyanennyiszer tüsszentett tény, hogy egy kis takony is jött tüsszentéskor.

2022. febr. 7. 21:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Orvost felhívnám, és megkérdezném mi legyen
2022. febr. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha tösszög akkor jobban fertőz, egy két köhögés meg kis orr folyás ok.
2022. febr. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
90%
Hát,ebben az időben nem nehéz megfázni.De nem vinném,az egész csoportot ne kelljen otthon tartani :D
2022. febr. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%
A fiam sosem volt még lázas, ellenben az orra folyik és köhög,tüsszög ha meg van fàzva. Nem veszik be őket így mióta covid van. Nem csak a láz jelent betegséget.
2022. febr. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
91%
Holnap otthon tartanám és utána meglátnám.
2022. febr. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Basszus, 3x köhintett és 3x tüsszentett délután 3 órától este 8-ig.Azóta alszik.Állítólag alvás közben majd megfulladt úgy köhögött.Itthon meg még egyszer se pedig alszik egy ideje.

Én mindig itthon tartom, ha beteg.De most egyáltalán nem beteg.:D

Holnap az orvosunk délután rendel, de persze úgyis felhívom csak kíváncsi voltam valóban 3 köhintés meg 3 tüsszentéssel már otthon kell e tartani.

2022. febr. 7. 21:44
 7/23 anonim ***** válasza:
88%

Nem nagyon értem kedves kérdező, hogy mi a bajod :D

Legrosszabb esetben 1 napot feleslegesen otthon lesz a gyerek, na bumm, mi van akkor? Elmondanám, hogy mikor az egész családunk covidos lett a kislányomnak ugyanúgy ennyi volt a tünete, pár köhintés meg egy kis tüsszentés. Nem akarlak ijesztgetni, lényeg a lényeg, hogy ennyit igazán megtehetsz.

2022. febr. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Én nem látom az állapotát,te látod.Ha betegnek érzed annyira,hogy otthon kelljen maradnia akkor maradjon.Ha nem akkor nem.

De ha ovi szólt,akkor legközelebb is fog,hogy "beteg" a gyerek. :D

2022. febr. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Épp az a bajom, hogy múltkor a covidos gyerek betegen bejárhatott.Akkor az enyém elkapta,mert ugye minden kis hapcira nem maradhat otthon senkinek a gyereke.Az enyém 3 tüsszent aztán jön a Nagyon beteg szöveg😂😂
2022. febr. 7. 21:58
 10/23 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező!

Nyilván a legutóbbi eset óta próbálják szigorúbban ellenőrizni hogy ki beteg és ki nem.

Továbbra sem értem mi a bajod.

2022. febr. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!