Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Milyen időben viszik ki a...

Milyen időben viszik ki a gyereket az oviban az udvarra?

Figyelt kérdés
Nem rég kezdtük az ovit. Szélben, szmogban, esőben okés, hogy nem. De szerintem itt nálunk jó idő, szinte tavasz van mostanában, mégis bent vannak. Igaz, hogy volt beteg is a gyerek, de lassan 2 hónapja még nem volt udvaron. És amikor beteg volt, akkor is néztem az ovit, hogy alig vannak kint.

2022. febr. 23. 15:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Mindipen időben, hóban, esőben és szélben is mínusz 7 fokig.
2022. febr. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Fura, nálunk mindig kiviszik amikor csak lehet, viharban nem, de kis eső, szélben, hidegben igen.
2022. febr. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Hát én ki vagyok ezen akadva. Olyan gyönyörű idő van, vétek bent lenni, erre minden nap csalódás, plusz ovi kezdés előtt az udvart nézte mindig. Délután kell pótolni, de akkor már lassan megy le a nap, bár ez ugye javul.
2022. febr. 23. 15:42
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk csak esőben és viharos szélben nem viszik ki őket, illetve ha nagyon hideg van.

Ma pl nagyon fúj a szél, erős lökésekkel. Az ovink udvara huzatos. A kis- ès középső csoportosokat nem vitték ki, de a nagycsoportosokat igen.

2022. febr. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeret az ember kötekedni, de én szólnék, úgy tudom valahol le is van írva, hogy, kötelességük kivinni őket.
2022. febr. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
14%
nálunk sárban kiviszik, hóban meg nem... szerintem mikor milyen kedve van az óvónőknek. Ugyanakkor én nem bánom, ha hidegben nincsenek kint, egyrészt nem tudom úgy öltöztetni, hogy bent is meg kint is megfelelő legyen, abban meg nem bízok, hogy ők felöltöztetik úgy, hogy ne fázzon meg...
2022. febr. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
53%
Lustak, szolj nekik.
2022. febr. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
60%
Benne van amúgy a hazirendben. De van am olyan is, hogy anyuka nyafog, hogy miért viszik ki a hidegben/esoben/szelben/melegben q gyereket, azért beteg mindig. Az ovononek kevesebb a dolga, ha kint játszanak, jobban elvannak q gyerekek úgyhogy épp nem lustaság, de ugye mindig szidni kell őket, 7....
2022. febr. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk csak a bölcsiben van ezzel kapcsolatban gond. Ott szinte sose viszik ki őket. Már -1-nél is bent maradtak. Eső után is nekik túl sáros, pedig megfelelő ruházatban megy a gyerek (esőruha, softshell) és ahogy latom a többieket is jó ruhában viszik. Kis széltől is megijednek, pedig az összes gyerek a csoportban min. 2, a többség 2,5-nél több.

Alig várom, hogy oda járjon oviba, mint a testvére.

Ott csak nagy esőben nem mennek ki. Ma például délelőtt szakadt, de délután kimentek dagonyázni.

2022. febr. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

"egyrészt nem tudom úgy öltöztetni, hogy bent is meg kint is megfelelő legyen"


Nem hallottam még olyan oviról, ahol problémát jelentene egy overálgatyát (időjárásnak megfelelőt: télit vagy őszi/tavaszi vízállót) feladni a gyerekre.

2022. febr. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!