Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Milyen gyakran mosod az...

Milyen gyakran mosod az ovis/bölcsis gyerek overállját?

Figyelt kérdés
2022. márc. 1. 20:22
A kérdező szavazást indított:
Mindig, amikor sáros lesz (akár naponta)
Hetente 1x
Más
20 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

Normál esetben nem hord overált, kocsival hozzuk-visszük, nincs ideje fázni.

Az oviban van overálja, amit az udvaron használ. Hetente 1x mosom, mert úgyis koszos lesz 5 perc alatt. 1x volt idén olyan dzsuvás, hogy hétköznap is kimostam.

2022. márc. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Én bölcsiben is dolgozom, kértem akinek van hozzon játszósat és hétvégén vigye haza mosni, volt hogy mi beraktuk mert olyan állapotú lett a ruha.

A fiam is oda jár. Én mosok állandóan, de ezt felesleges, mert minden nap sáros is lesz újra, csak tönkre megy a mosásban.

2022. márc. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%

Nyilván 3 sárfoltot nem mosok ki, csak ha előre tudom, hogy olyan helyre viszem..

Viszont nálunk a mindent vagy semmit elve van leggyakrabban.


Magyarul tökig sàros vagy majdnem tiszta.


De sok esetben kabátban van, arra van játszós ès van esőnadrágja, nem az a susis, hanem ilyen gumisabb felületű.

Sarazni azt adom rá.

2 éves



Nagy 3,5 éves, neki nincs overálja.

Van 3 kantárosa 2 sima nadràgja ami vízhatlan..

( valamelyik vékonyabb ..csak amiatt adom rà hogy ne a sima nadrág legyen saras, amibôl nem jönne ki, cvagy mert leggibgsben harisnya+szoknyában van oviban)

Van kabátja is több.. jàtszósokat használtan szoktam venni.

( kertesház, 2000nm domboldal.. van sàrdagonya saját játszótér.. szóval van hol koszolni)


Oviban sajnos nem viszik ki túl gyakran őket.


Tehát mosom, ha kell..

De emiatt nem szükséges külön odatennem a mosást.. összerakom a hètvégére egyben.

Emiatt is van több felsőruházatuk.

2022. márc. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bírom nézni, ha sáros. Fél tenyérnyi folt még éppen elmegy másnap (de az is, csak ha sötét az overál; lányom világoskék nadrágján a legkisebb folt is katasztrófa volt, nem küldtem el újra benne), de ha ennél nagyobb, akkor mosom.
2022. márc. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Hetente 1x. Ő overálban megy oviba (gyalog, mert itt van szemben az ovi), de nem koszolja össze.
2022. márc. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk mondták az óvónők, hogy hát itt az udvaron sáros lehet a gyerek, mikor először kivitték őket eső után úgy nézett ki mint valami kismalac 😂 Úgyhogy vettem még egyet,így ha az egyikkel gond van az bekerül mosásba,a másikba megy másnap,de ami koszos volt az már szárad,mert imád sarazni, úgyhogy ha másnap is sár van akkor bizony újra malac módjára fog kinézni.Száraz időben heti egyszer mosom.
2022. márc. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
34%
Szerencsére ritkán koszolódik, így bőven elég 2-3 hetente. Múltkor hazafelé jövet a játszótéren lett neki koszos, de van pót overálja ilyen esetre.
2022. márc. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs overállja, hogy ne kelljen azt is mosni.
2022. márc. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!