Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mikor visszamentél dolgozni,...

Mikor visszamentél dolgozni, elotte a gyerkőc apjával mit beszéltetek meg,hogy pld hány órát dolgoz,hánytól hányig, ha beteg ki marad otthon? Ezek szóba kerültek vagy tudtad magadtól, mert ehhez nem kell egyeztetni, hogy ki mit gondol, ki mit tervez?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 9. 22:51
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
86%
nem beszélgettek ti egymással?
2022. ápr. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Azt mondja, hogy mit bánja ő, oldjam meg, csak legyek kedves keresni végre ( mármint pénzt, legyen fizetésem).
2022. ápr. 9. 23:02
 3/29 anonim ***** válasza:
91%

Amikor visszamentem dolgozni, a ferjem maradt meg 6honapot vele, kulfoldon elunk, itt az anya max 9honapig maradhat, az apa tovabbi 6ot.


Amikor o is visszament es bolcsis lett a kicsi,mindent tetelesen megbeszeltunk, hiszen egy haztartasban elunk es mindkettonk eletet erinti minden uj valtozas.

2022. ápr. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Mik a tételes dolgok?
2022. ápr. 9. 23:09
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
hát ebből nem úgy tűnik, mintha ő nagyon bevállalós lenne...
2022. ápr. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Ha pld azt mondanám, hogy menjen ő az óviba délután, megoldaná. De oldjam meg a reggelt, a munkahelyet,keressek munkát,mit bánja ő, hogy mit és hogy, ez nem rá tartozik, nem az ő dolga.

Ez máshol is így van, csak én vagyok fogyatékos hozzá?

2022. ápr. 9. 23:16
 7/29 anonim ***** válasza:
87%

A gyereked apja a fogyatekos hozzà. Ezt ha nem hajlandò megbeszèlni, akkor masban hogy működik együtt?!

Ha nem èrdekli, akkor keress munkàt, ès közöld vele ìrasban a tènyeket. Tól-ig dolgozol, neki kell-e a gyereket vinni vagy felvenni oviba/ovibòl, mennyit maradsz otthon a beteg gyerekkel, mennyit ő. Mondjuk friss munkahelyedre tekintettel inkàbb ő.

2022. ápr. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha te, kérdező, nem látod, hogy a gyerek apja egy tuskó, akkor veled is lehet baj. Ezeket mi megbeszéljük, ha kell, vállalja ő az itthon maradást, amíg beteg. De ez az alap.
2022. ápr. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
94%
Jezusom. Te eszre sem veszed hogy egy tusko barom a ferjed.
2022. ápr. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Nincsenek barátaim,akik életét látnám és tunam biztosra, hogy mi a normális, ő meg azt mondja, hogy nem vagyok fogyatékos, hogy neki az én munkakeresésemmel kéne foglalkoznia meg azzal, hogy kitalálja helyettem, hogy hol és hánytól hányig dolgozzak, oldjam meg, mint más felnőttek.
2022. ápr. 10. 00:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!