Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mikor visszamentél dolgozni,...

Mikor visszamentél dolgozni, elotte a gyerkőc apjával mit beszéltetek meg,hogy pld hány órát dolgoz,hánytól hányig, ha beteg ki marad otthon? Ezek szóba kerültek vagy tudtad magadtól, mert ehhez nem kell egyeztetni, hogy ki mit gondol, ki mit tervez?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 9. 22:51
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
73%
Èn pont most hagyok ott egy olyan tuskòt, amilyen a tièd. 16 èvig evett miatta az ideg, remèlem a tièd vagy összekapja magàt vagy otthagyod.
2022. ápr. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
73%
Nem te fogod eldonteni hogy mettol meddig dolgozol mar ne is haragudj.
2022. ápr. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
18%

Bizonyára bennem van a hiba, de én ezeket a gyerekvállalás ELŐTT tisztáznám, illetve alapból csak úgy vállalnék gyereket, ha pasi nélkül is mindent meg tudok oldani a gyerek körül.

Ja és pláne nem szülnék olyan pasinak, aki ennyire látványosan nem akart gyereket...

2022. ápr. 10. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
46%
de nem nagyon értem a felháborodott hozzászólásokat. kinek másnak kéne munkát keresni? a pasi keressen a csajnak?
2022. ápr. 10. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Akart gyereket, sőt...


Mit kellett volna még tisztázni, miket szoktak? Ki kell éjjel pelenkázni, ki jár szülőire, ki dönti el mit ehet a gyerek, ki dönt a fejlesztő órákról, melyik óviba-iskolába járjon? Mik ezek a kérdések, amiket védekezés nélküli sex előtt minden felelős pár előre alaposan átbeszél? ( nem vicc a kérdés, akkor sem, ha annak tűnik)


A jó anyukának van saját lakása amihez az apának semmi köze, nem tud beleszólni, hogy mi legyen a lakással, hogy az anyuka bármikor tudjon odamenni a közös házukból a gyerekkel az apa nélkül? A jó anyukának mindig van olyan biztos munkája,vagy ha nem veszik gyes után vissza, akkor hamar talál, ami annyi fizetést ad, hogy egyedül tud megfelelő számú szobás albit fizetni( ha felelőtlen volt és mégsincs saját lakása ) és az albin felül van rezsire, megélhetésre megfelelő kerete és ahol eltűrik, ha beteg a gyerek 2 hetente ( nálunk ez van) és normális időben tudja vinni és elhozni a gyereket az óviba/ból ( volt, hogy csőtörés volt nálunk, a gyerek kb 1/2 9-től 1/2 5-ig volt óviban és lekaptak a tízkörmömről az óviban, hogy ezt hogy gondolom, ez túl hosszú idő ( nem a beszoktatás alatt volt)? Hogy csinálják ezt? A munkahely azt mondta, hogy ne hivatkozzak a gyerekre, nincs külön munkarend, csak, mert gyerekem van, inkorrekt akartam lenni a kollégákkal és ebben nem támogatnak ( 8-tól 1/2 5-ig munkaidő) oldjam még, mint mindenki más, ha nem akarom vállalni és igy nem akarom a kötelezettségem ellátni, mondjak fel. Hogy csinálják a jó anyák ezt, hogy segítség nélkül mindent még tudnak oldani egyedül?

2022. ápr. 10. 03:52
 16/29 A kérdező kommentje:

Én nem mondtam neki hogy keressen, bár az ismerős anyukák között jópár van, akinek a gyerek utáni munkahelye az apa ismerősein át lett. Múltkor a korcsolyán, míg vártunk, mesélte egy anyuka, hogy a férjével együtt nézik a netet, hogy olyan munkára tudja beadni a pályázatát, ami elhelyezkedésben, munkaidőben jó és még érdekli is és az apa vállalta, hogy az első évben ő lesz betegség esetén otthon, hogy az anya munkahelyén ne legyen ez gond.


Nálam annyit mondott, hogy én nem vagyok fogyatékos, hogy neki ezzel foglalkoznia kéne, mit bánja ő, hogy érdekel-e engem a munkám, csak oldjam meg és hozzak végre minimum átlag fizetést. A betegségre azt mondta, hogy, ha keresek annyit, mint ő, akkor szórakozzam a hülyeségeim miatt az ő munkahelyével, nem fog magából bohócot csinálni, hogy neki olyan nő jutott, aki nem képes és nem is akar otthon maradni a beteg gyereke mellett, hanem lepasszolná az apára, a kollégái feleségeinek bezzeg ez meg sem fordul a fejében, mind tudja a dolgát.

2022. ápr. 10. 04:05
 17/29 anonim ***** válasza:
50%

nem jósolok sok jövőt nektek sajnos.

a jó anyuka felsorolás meg persze így elég sarkított, mert azt hagytad ki belőle, hogy anyuka olyan pasival vállal gyereket, aki nem egy önző disznó. és persze, ha ez nem sikerült, attól még jó anyuka lesz, ha a gyerek fontos neki. csak nehéz lesz az élete, amíg nem tudja rendezni a dolgait.

ezek után feltételezem, hogy otthon sem tesz túl sokat apuka. akkor viszont én a helyedben közölném, amikor munkába járok, hogy az otthoni feladatokból neki is ki kell venni a részét

2022. ápr. 10. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

Sokat van itthon.

Szerinte nekem is sokat kell itthon lenni, nem k.rvalkodni a ( szintén anyuka) barátnőkkel ( aki azóta, már nem a barátnőim, kiegyensúlyozott, sikeres anyukák)

2022. ápr. 10. 05:38
 19/29 anonim ***** válasza:
88%

ó, anyám. ez nehéz menet lesz. tipikus bántalmazó kapcsolat. szerintem kösd fel a nadrágot és most dolgozz ki egy tervet, hogy hogy fogsz ebből a kapcsolatból kikerülni. próbálj gyűjteni, hogy legyen saját pénzed, amit használni tudsz, ha kell.

van családod? rokonok? barátkozz, ne hagyd, hogy elszigeteljen. és ne hagyd, hogy ő mondjon meg mindent. felnőtt vagy, felelős magadért és a gyerekedért. mennyire jó a munkád?

2022. ápr. 10. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
87%

Nekem volt konkrét elképzelésem, mikor 2 éves lett a gyermekünk.

A meglévő munkahelyen felmondani, és újat keresni, legalább olyan munkaidővel, hogy 8-16-ig.

Találtam is. Csak mikor mentem be leszámolni, a főnök hivatott, hogy volna lehetőség a home office-ra. Na akkor,ott nem tudtam kivel megbeszélni. Döntöttem.

Most is keresek munkát... van, hogy mondja, hol látott... Ja közben még a régi helyen dolgozom...

2022. ápr. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!