Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mindenhol ilyen keveset adnak...

Mindenhol ilyen keveset adnak enni a gyerekeknek?

Figyelt kérdés

Fiunk a helyi oviba jár, 1 honapja kezdte.

Az uzsonnára minden nap vagy 1/2 kiflit vagy 1/3zsemlét kapnak valamivel. Már ezen fennakadtam, a 7honaposom is ennél többet eszik



Minden nap ebéd után jön haza a gyerek és az az első, hogy ebédel ujra.

Ma elöbb értem oda érte, mert mennünk kellett ügyet intézni. Láttam az ablakból (na jó, kilestem) mennyit esznek.

Petrezselymes krumpli, rantott hússal volt a második. Konkrétan 4-5 kocka krumplit kaptak és ugy 5x5cm húst saccolva.


Az egyik gyerek jelzett, hogy még kér, annyi volt a válasz, nem tudnak adni, mert elfogyott.


Szeptembertől délutánig lesz ovis. Előre félek, hogy éhen fog halni fél5ig ennyi kajától.


Nem olyan hajj de nagy étkü gyerek, de ez azert nagyon durva.

Ovistársak anyukaival beszélgettem, mindenki azt mondja, hazaviszi a gyereket és eteti.


3éves volt 4.én, 98cm és 15kg. Szoval tök atlag, nem egy folytonevő dagiról van szó.


2022. ápr. 27. 13:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ugyan ez volt.Sokszor mondták a fiaim hogy éhesek, kevés volt amit az oviban kaptak.Nem mondom hogy mindenhol ez van, de a 30 szeletes tortábol ha 10 et kaptak a gyerekek, a többit elosztották maguknak az ovónők.Felének a felét kapták és a két szememmel láttam hogy a torta 3/4 elrakták maguknak. Már iskolások, de itt sem jobb a helyzet, havi közel 20 ezret fizetek,de mellé csomagolni kell pluszba kaját, annyira kevés meg moslék az egész.
2022. ápr. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
49%
20 évvel ezelőtt volt a lányom óvodás és már akkor is nagyon kevés ebédet kaptak. Ráadásul minden héten volt lencse valamilyen formában, ott ez volt a szokás. Tízóraira rendszeresen répát, karfiolt, zöldséget kaptak nyersen és nem volt ezen kívül semmi. Nagyon egyhangú volt az étkeztetés. Szerencsére meg tudtam tenni, hogy már ebédre hazavigyem, de hát azért nem ez volt a jellemző.
2022. ápr. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem nem kevés, csak a gyerekek válogatósak és nem eszik meg. Egy 3 éves gyereknek elég egy fél kifli kis étkezésre. Így is rengeteg a kövér gyerek.
2022. ápr. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!