Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mit gondoltok erről az anyukáról?

Mit gondoltok erről az anyukáról?

Figyelt kérdés
Van egy anyuka,kb 30-35 éves lehet,..4 évet járt oviba a gyereke (igaz a két év covid időszakba kétszer fél évet otthon volt),..meg logopédushoz járnak,tehát heti 4- szer jár oviba....és soha nem alutt bent a gyereke,pedig most ballag,...mindig délben jött érte,pedig nincs másik gyereke,nem is terhes mert vékony,( közben már sok anyuka meg is szült a 4 év alatt)....ha óvónő kérdezgeti dolgozik- e,annyit mond,hogy nem. ( férje otthon dolgozik 4 éve,egyszer mesélte)....Mosolygós,de senkivel nem beszélget...ez fura mert szinte mindenki ittalvós,és lassan iskolás gyereke lesz...mi lehet az oka,hogy nem dolgozik?
2022. máj. 25. 11:13
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden anyuka dolgozik. Lehet a férje keres annyit, amiből megélnek. Magánügy, ki hogy alakítja az életét. Én azt ajánlom a saját gyerekeddel foglalkozz, ne más életével.
2022. máj. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Közöd?

99 %-ban rólam írtál. Annyi különbséggel, hogy van kisebb gyerek, bár szerintem a szülők közül alig páran tudjak, mert nem bratyizok és most álltam újra munkába, amiről szerintem ismét alig tud valaki.

2022. máj. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
95%
Az én anyukám is mindig hazavitt ebéd előtt!!, mert nem ettem meg az ovis kaját. Igaz, akkor mi már 5-en voltunk tesók, anyukám pedig tudott otthon lenni. Vannak ilyen introvertált szülők, akik nem szeretik a társaságot. Ha szeretnéd jobban megismerni, hívjátok meg magatokhoz egyszer vasárnap du, vagy a gyerek szülinapi partijára... Az is lehet, hogy van egy beteg hozzátartozója, akit ápolnia kell otthon. Sokféle oka lehet.
2022. máj. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem fura, ha valaki nem alszik ott.

Az se fura, ha valaki nem dolgozik. Az is lehet, hogy a férjének segít.

2022. máj. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
93%
Engem ez nem érdekelne,ha ehhez van kedve hajrá, csak ne húzza az értekezletet és a gyereke ne verje az enyém 😅
2022. máj. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom, anyuka miért nem dolgozik, de hogy miért nem beszélget senkivel, azt igen.


Azért, mert hozzád hasonló irigykedő emberekkel van teli a világ, akik azon járatják az agyukat, hogy a másik hogyan él meg, ha nem jár el dolgozni. És azért is viszi haza ebéd után a gyerekét, hogy azért se b...ogassa senki, hogy ha otthon van, miért nem viszi haza őt ebéd után.

2022. máj. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Kb rólam írtál...

Mi van akkor ha nem alszik ott? Én sem aludtam ott soha, mamámék a szomszédban laktak így minden délben gond nélkül haza tudtam menni.

Én sem dolgozok, így természetesen hazahozom ebéd után, ő amúgy sem az a du. alvós gyerek (vagy ha el is alszik du. éjfélkor még pörög).

Én pl azért nem dolgozok, mert nem találtam olyan helyet ami mellett teljesen egyedül meg tudnám oldani az egészet

2022. máj. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Ki a f..szt érdekel, neked is mi közöd hozzá.
2022. máj. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Mit gondolok erről az anyukáról? Egy anyuka, aki éli a saját életét. Ennyi alapján ennyit gondolok róla. És nagyon jól teszi. Az is, hogy nem altatja ott a gyereket csak azért az egy okért, mert mindenki más igen.

De ha annyira érdekel téged milyen anyuka, miért nem próbálsz nyitni felé? Introvertált személyeknek nehezen megy a kezdeményezés, de ha a másik irányítja a beszélgetést, akkor be tud kapcsolódni. (Én is ilyen vagyok)

2022. máj. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Az az igazság, hogy lehet nálunk is van ilyen anya, de én biztosan nem tudok róla. Mert: nem tudom kit mikor visznek haza, mit dolgoznak a szülők, kinek van testvére és nem is érdekel. Egyáltalán honnan tudod ezeket az információkat?
2022. máj. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!